W załącznikach: protokół sędziowski z IV Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, które odbyły się 3 marca w Hali Sportowej OSiR, komunikat z Zawodów Narciarskich „VII– rzut Gołdapskiej Ligi Narciarskiej” oraz regulamin X Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych.

PROTOKÓŁ LA- II Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego

Wyniki z VII rzutu Ligi Narciarskiej

LA – Hala Gim.

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “

 1. ,,13"

  WITAM.Pozdrawiam wszystkich uczestników zawodów.szczególne gratulacje zwycięzcom zmagań sportowych. W SP Grabowo prowadzone są dwie klasy sportowe o profilu L-A ,klasa IV i V-rozumiem że w tych zawodach najlepsi zawodnicy z tych klas nie wzięli udziału .4 pkt. w zmaganiach drużynowych i ostatnie miejsce w tabeli to trochę mało jak na reprezentację szkoły i dwa lata prowadzenia zajęć w ilości 10 godz.tygodniowa ( do najlepszych stracili 63pkt). Pani trener gratulacje-myślę ze jest to jakaś taktyka ,,niespodzianka”.

 2. momo

  Brawo SP1 kolejny raz jesteście lepsi – gratulacje. Wtajemniczenie wiedzą od kogo :]

 3. kibic

  13 prosze nie czepiac sie npani trener.bedzie lepiej bojuz gorzej byc nie moze. swoja droga 4 punkty to tez mozna uznac za sukces.

 4. ,,13"

  kibic masz rację,zamiast 4 mogło być 0.a tak na prawdę szkoda mi pani trener opiekującej się tymi klasami,zapewne nie wszystko co złe jest jej zasługą.Myślę że problem tkwi głębiej .pozdrawiam