W załącznikach: protokół sędziowski z IV Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, które odbyły się 3 marca w Hali Sportowej OSiR, komunikat z Zawodów Narciarskich „VII– rzut Gołdapskiej Ligi Narciarskiej” oraz regulamin X Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych.

PROTOKÓŁ LA- II Halowych Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego

Wyniki z VII rzutu Ligi Narciarskiej

LA – Hala Gim.

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “

 1. ,,13"

  WITAM.Pozdrawiam wszystkich uczestników zawodów.szczególne gratulacje zwycięzcom zmagań sportowych. W SP Grabowo prowadzone są dwie klasy sportowe o profilu L-A ,klasa IV i V-rozumiem że w tych zawodach najlepsi zawodnicy z tych klas nie wzięli udziału .4 pkt. w zmaganiach drużynowych i ostatnie miejsce w tabeli to trochę mało jak na reprezentację szkoły i dwa lata prowadzenia zajęć w ilości 10 godz.tygodniowa ( do najlepszych stracili 63pkt). Pani trener gratulacje-myślę ze jest to jakaś taktyka ,,niespodzianka”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. momo

  Brawo SP1 kolejny raz jesteście lepsi – gratulacje. Wtajemniczenie wiedzą od kogo :]

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. kibic

  13 prosze nie czepiac sie npani trener.bedzie lepiej bojuz gorzej byc nie moze. swoja droga 4 punkty to tez mozna uznac za sukces.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. ,,13"

  kibic masz rację,zamiast 4 mogło być 0.a tak na prawdę szkoda mi pani trener opiekującej się tymi klasami,zapewne nie wszystko co złe jest jej zasługą.Myślę że problem tkwi głębiej .pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...