SP nr 5. Finał programu „Mali Wielcy Odkrywcy”

SP nr 5. Finał programu „Mali Wielcy Odkrywcy”

Dzieci z grupy 0B Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi oficjalnie zakończyli udział w wyjątkowym programie oświatowym „Mali Wielcy Odkrywcy”. Zwieńczeniem ich naukowej przygody było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz medali, które z dumą prezentowali młodzi badacze.

W nagrodę za zaangażowanie i rozwijanie swoich pasji, do rąk dzieci trafił m.in. nowoczesny mikroskop cyfrowy, który pozwoli im na jeszcze bliższe poznawanie tajemnic otaczającego świata i mikroorganizmów.

Program ten doskonale udowodnił, że nauka przez zabawę i eksperymenty to najlepsza droga do rozbudzenia w najmłodszych pasji do przedmiotów ścisłych i przyrodniczych.

SP nr 5 w Gołdapi

Powiązane artykuły