Dziś w szkołach wybrzmiał ostatni dzwonek

Dziś w szkołach wybrzmiał ostatni dzwonek kończący rok szkolny. Za uczniami miesiące nauki, wyzwań, sukcesów i codziennych małych kroków, które prowadzą do wielkich osiągnięć.

To czas podziękowań dla nauczycieli, wychowawców, pracowników szkół i rodziców za ich zaangażowanie, wsparcie i cierpliwość. Gratulacje należą się wszystkim uczniom, za wysiłek, wytrwałość i zdobyte doświadczenia.
Teraz pora na to, na co wielu czekało od dawna – wakacje. Niech będą czasem odpoczynku, nowych przygód, spotkań z bliskimi i nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, pogodnych i pełnych dobrych wspomnień wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!
Starostwo Powiatowe w Goldapi

Powiązane artykuły