Uwaga! Ogólnopolski protest rolników na terenie naszego powiatu

W związku z zaplanowanym na 20 marca (środa) ogólnopolskim Strajkiem Rolników informujemy o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią w powiecie gołdapskim.

Informujemy o zaplanowanym zgromadzeniu publicznym powodującym utrudnienia w ruchu drogowym, zorganizowanym w ramach protestu rolników. Rozpoczęcie zaplanowane o godz. 10:30 w dniu 20 marca na drodze K65  Jabramowie i Kozakach. Zgromadzenie ma trwać do godziny 15:00. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinku drogi, gdzie będzie miało miejsce zgromadzenie!

Policjanci mają wiedzę na temat działań, pozostają w kontakcie z ich organizatorami i będą czuwać nad tym, by nie spowodowały one zagrożenia dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Organizatorzy zostali poinformowani o tym, że policjanci będą wyciągać przewidziane przepisami konsekwencje wobec uczestników akcji, którzy w rażący sposób będą łamać przepisy ruchu drogowego lub stworzą na drodze zagrożenie.

 

Funkcjonariusze, w miarę możliwości będą kierować na objazdy. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze będą one możliwe. Apelujemy, aby odpowiednio wcześniej zaplanować podróż z uwzględnieniem tras alternatywnych i stosować się do poleceń służb kierujących ruchem.

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Uwaga! Ogólnopolski protest rolników na terenie naszego powiatu

 1. Swobodny Dzordz

  Jak się nie ma, co się lubi, to się komentuje, gdzie się da; hehe…

  A propos „opieszalosci” w odpowiadaniu przez Urząd Gminy na zapytania redaktorow, a nawet radnych, w kwestii szczegółów szczególnego „pędu do wiedzy”, albo gratyfikacji finansowych pana burmistrza, i pań z jego fraucymeru (SzPanie reaktorze – proszę nie cyzelowac tekstu: „fraucymer” to – wedle słownika – „pokój dla dam dworu”, a nie jakieś tam… brudne skojarzenia… 🙂 ; zważywszy na zwyczaje panujące w gołdapskim Magistracie, skojarzenie z dworem uważam osobiście za dość celne…

  Ad rem: burmistrz – sorki za kolokwializm – „leci z nami w kulki”; i robi to od lat; i nie ma na niego mocnych (a przynajmniej na to wygląda); jest bezczelny, i wygląda na to, że jest też bezkarny; dziwi mnie to, że ktoś taki jak ob. Luto może być bezkarny, ale cóż: niezbadane są wyroki boskie! trzymając się tej transcendencji pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że „karma wraca”; prędzej czy później…; oby jak najszybciej!

  Ocena: 4.83/5. z 23 głosów.
  Please wait...

Comments are closed.