Wiosna z nutami nowości – poznaj ofertę wiosenną słodyczy Wawel

zestaw słodyczy czekoladowych marki Wawel oraz torba z logo marki

Jeśli szukasz nowych smaków, albo chcesz podarować komuś słodki upominek, poznaj ofertę wiosenną słodyczy Wawel. Znajduje się w niej mnóstwo nowych propozycji, które na pewno jeszcze bardziej umilą coraz dłuższe i cieplejsze dni.

Uśmiech na twarzy wywołują nawet same opakowania, na których znajdują się najróżniejsze grafiki kojarzone z nadchodzącą wiosną. Dostępne są w edycji limitowanej, dlatego rozsmakuj się w wiosennych nutach nowości już teraz.

Kosze prezentowe idealne na Wielkanoc

Przeglądając ofertę wiosenną słodyczy Wawel, można natrafić na przeróżne zestawy prezentowe na Wielkanoc, które będą wspaniałym pomysłem na upominek, a także z każdej innej okazji. Znajdują się w nich wysokiej jakości słodycze, tylko i wyłącznie z dobrych składników, które dodatkowo są pięknie zapakowane. Chcąc sprawić komuś wyjątkowy prezent, możesz postawić na jedną z kilku propozycji białych koszów prezentowych, które elegancko są zapakowane w celofan i przewiązane są ozdobną wstążką, upominek można wręczyć zatem od razu.

zajączek czekoladowy

Wśród nowości znajduje się Prezentowy kosz Wielkanocny, a w nim: Bombonierka Kasztanki (330g), Mieszanka Krakowska w limitowanym opakowaniu Jajko (150g), Czekolada Happy Dots (90g), Czekolada Migdał z wiśnią (275g) oraz Czekolada Zabajone (265g). Do tego w koszu są także Czekoladki o smaku Cytrynówki (185g) i dwie figurki czekoladowe – Zajączek (100g) i Jajko (30g).

Drugą propozycją jest nieco mniejszy Koszyczek Wielkanocny. W skład tego zestawu oprócz ozdobnego kosza wchodzą: Bombonierka Malaga, Tiki Taki i Kasztanki (169g), Mieszanka Krakowska w limitowanym opakowaniu Jajko (150g), Czekolada Marchewkowa (100g), Galaretki Fresh&Fruity (160g) oraz Czekolada Happy Dots (90g). Podobnie jak w poprzedniej propozycji, w Koszyczku Wielkanocnym znajdują się także dwie figurki czekoladowe – Zajączek (100g) i Jajko (30g).

Urocze zestawy dla najmłodszych

Wprowadzając ofertę wiosenną słodyczy, Wawel pamiętał także o najmłodszych. Pojawiły się w niej nowe propozycje kartoników prezentowych w kształcie wielkanocnych figurek. Są one wypełnione po brzegi uwielbianymi przez dzieci cukierkami z galaretką. W każdym z zestawów jest ich aż 500 g. Pierwszym z nich jest kartonik prezentowy w kształcie kurczaczka, natomiast drugim kartonik w kształcie zajączka.

opakowanie cukierków czekoladowych Wawel z wizerunkiem zajączka wielkanocnego

Wśród nowości znajdują się zestawy wypełnione cukierkami śmietanowymi z galaretką malinową oraz cukierkami czekoladowymi z galaretką wiśniową. Dostępne są też wielkanocne zajączki i kurczaczki z Michałkami z Wawelu czy Mieszanką Krakowską.

Tradycyjny smak w wiosennej odsłonie

W wiosennej ofercie od firmy Wawel znajdziesz także mnóstwo znanych już wszystkim słodyczy, w nowszym, kolorowym wydaniu. Są to m.in. okazjonalnie zapakowane bombonierki Tiki Taki, Malaga, Kasztanki czy Tiramisu z ozdobną kartonową obwolutą i napisem dla Ciebie. W specjalnych wiosennych opakowaniach możesz kupić także Pastylkę miętową i Czekoladę Happy Dots.

Sprawdź ofertę wiosenną w oficjalnym sklepie Wawel – SlodkiWawel.pl


Porady

Powiązane artykuły