Bal u Olka – Noc bibliotek

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Noc Bibliotek pt. „Bal u Olka”, która odbędzie się 7 października i rozpocznie o 17:00 w sali nr 2. To noc pełna magii, kreatywności i niezapomnianych chwil.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które sprawią, że ta noc stanie się niezapomnianym przeżyciem.

W programie:
1. Bal postaci bajkowych: Przyjdź przebrany za ulubioną postać z bajki i wyruszymy w fantastyczną podróż w świat literatury.
2. Zajęcia ruchowe: Przygotowaliśmy dla Was różnorodne zajęcia ruchowe, które pozwolą Wam rozwinąć skrzydła i wcielić się w postaci z Waszych ulubionych książek.
3. Zdrowe przekąski: Dla podniebienia czekają zdrowe przekąski, które dostarczą Wam energii do wspólnej zabawy.
4. Nocne zwiedzanie biblioteki: Odkryjcie tajemnice naszej biblioteki w zupełnie nowym świetle. Podczas nocnego zwiedzania dowiecie się, jakie sekrety kryją się w zakamarkach naszych książek.

To będzie niezapomniana noc, pełna radości i wrażeń! Przyjdźcie i pozwólcie się zainspirować światem literatury. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, odkrywania nowych przygód oraz czerpania inspiracji z magicznych stron książek.
Tegoroczna Noc Bibliotek odbywa się pod hasłem „ABSURD NIE CZYTAĆ”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

BP w Gołdapi

Powiązane artykuły