Udany początek sezonu piłkarskiego 2022/2023 juniorów

Udany początek sezonu piłkarskiego 2022/2023 zanotowali juniorzy młodsi MKS OSiR „Rominta” Gołdap. W pierwszym meczu I ligi wojewódzkiej pokonali na wyjeździe zespół ełckiego „Salosu” (1:0), a zwycięską bramkę w 48 minucie spotkania zdobył Bartek Hołdyński.

 

 

Mecz miał wyrównany przebieg i do końca spotkania szala zwycięstwa przechylała się to w jedną to w drugą stronę. Nie wykorzystaliśmy w tym spotkaniu kilku doskonałych sytuacji do strzelenia bramek, a trzeba też przyznać, że doskonały mecz rozegrał też bramkarz zespołu „Salosu”.

Przed naszym zespołem w bieżącym sezonie niezwykle trudne zadanie. Nie dość, że gramy w tych rozgrywkach młodszym rocznikiem niż pozostałe zespoły, to jeszcze kilku naszych podstawowych zawodników zmieniło barwy klubowe.

Kacper Chalecki został uczniem Zespołu Szkół Sportowych w Ełku i reprezentuje barwy „Rony 03″ Ełk, Jakub Balcewicz został uczniem klasy Mistrzostwa Sportowego II LO w Giżycku i reprezentuje tamtejsze „Mamry”, natomiast nasz podstawowy bramkarz Grzegorz Kołodziejczyk przeniósł się do Suwałk i reprezentuje barwy suwalskich „Wigier”.

Barwy naszego klubu w meczu z „Salosem” reprezentowali: Miłosz Mąńkowski, Gabriel Graużul, Konrad Modzalewski, Kacper Zawadzki, Aleks Karneuchow, Aaron Różański, Bartek Kalinowski, Bartek Hołdyński, Gabriel Brzeziński, Kamil Łapinski, Jakub Ziemiacki, Wiktor Tomaszewski, Dominik Osiński, Dominik Rolka i Jakub Herman.

Powiązane artykuły