Piknik integracyjny w Lisach

Na działce sołeckiej w Lisach w minioną niedzielę odbył się Piknik integracyjny. Wydarzenie zaczęło się oficjalnym otwarciem, następnie przeszliśmy do zabawy z animatorką, która już kolejny raz współpracowała z naszym stowarzyszeniem.

 

W trakcie pikniku komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu na najlepszą słodkość, a następnie wyróżniony został nagrodą każdy uczestnik, gdyż wszyscy włożyli ogrom pracy w przygotowanie kulinarnych specjałów.

Kolejną atrakcją był pokaz strażackiego sprzętu OSP LISY. Nasi strażacy zorganizowali kilka konkurencji, które bardzo spodobały się dzieciom. Chłopaki bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie i pomoc w organizacji.

Na pikniku znalazł się również czas dla naszego wspaniałego chóru Lisiacy, który z ogromną radością śpiewa dla lokalnej społeczności.
Serdecznie dziękujemy że byliście z nami.

Duże podziękowania kierujemy dla Klubu Seniora z Lis, który wspomógł nas przy słodkim poczęstunku.
Ogromnym zainteresowaniem w trakcie pikniku cieszyła się odnowiona tablica Okna Pamięci Mieszkańców Lis – została odświeżona przez kilku wolontariuszy za co serdecznie dziękujemy, a uwierzcie wymagało to dużego nakładu pracy.

Podziękowania kierujemy wójtowi gminy Banie Mazurskie, że wspomógł nas w odmawianiu owej tablicy.
Jak dobrze bawiliśmy się na pikniku pokazują wszystkie zdjęcia i uśmiechy na twarzach.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku integracyjnego.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Powiązane artykuły