Powiązane artykuły

14 komentarzy do “Wtorkowa sesja Rady Powiatu

 1. Paweł

  Dramat trwa dalej, a aktorzy ról pierwszoplanowych z wyrachowaniem nie zwracają uwagi na to co się dzieje dookoła. Jak długo jeszcze ludzie, którzy zasiadają od wielu lat w zarządzie powiatu, będą dalej niszczyć nasz powiat? Nie liczę na to, że sami zrezygnują, ich trzeba stamtąd wyrzucić!

  Ocena: 4.05/5. z 43 głosów.
  Please wait...
 2. Mieszkaniec

  Radna Falińska jak radny miejski Tobolski nie jest mile widziana w komisji rewizyjnej. Ciekawe dlaczego? Kto się jej obawia? Czyżby było coś do ukrycia?

  Ocena: 3.20/5. z 40 głosów.
  Please wait...
 3. Zarząd szpitala tylko w osobie prezesa? Da radę sam do końca położyć szpital? Pożyjemy zobaczymy

  Ocena: 4.29/5. z 28 głosów.
  Please wait...
  1. Maniek

   Po co te złośliwości? A gdyby było dwóch-trzech członków Zarządu czy Adam napisałby wtedy „za co biorą pieniądze aż trzej członkowie Zarządu” ?

   Ocena: 4.20/5. z 5 głosów.
   Please wait...
 4. Jacek Kizik Sołtys Sołectwa Babki

  A ja serdecznie dziękuje Pani Staroście i wszystkim którzy mieli udział w tworzenie projektu na remont drogi Dziegiele, Babki ,Żelazki za trud w przygotowaniu wniosku. Dziękuje wszystkim radnym którzy poparli tą inwestycje w imieniu swoim i mieszkańców Sołectwa Babki Jacek Kizik.

  Ocena: 3.86/5. z 28 głosów.
  Please wait...
  1. Marek

   Dziękowanie za wykonywanie obowiązków pachnie PRL-em

   Ocena: 4.24/5. z 21 głosów.
   Please wait...
   1. Paweł

    To znaczy, że nikomu za nic dziękować nie należy?

    Ocena: 3.29/5. z 7 głosów.
    Please wait...
    1. Marek

     Dziękować należy woluntariuszom a nie ludziom, którzy są za swoją pracę sowicie wynagradzani, więc ich pensja już jest nagrodą. Podziękowania są zbędne

     Ocena: 3.79/5. z 14 głosów.
     Please wait...
     1. Paweł

      Pamiętajcie szanowni Pracownicy! Żadnych dodatkowych premii, żadnych wyróżnień, żadnych nagród! Nigdy! Marek tak uważa.

      Ocena: 3.86/5. z 7 głosów.
      Please wait...
 5. partyzant

  pani starosto zaprasza pani do pracy w wojsku, w związku z tym prosimy wyremontować ul. Partyzantów bo młodzież ząbki pogubi na tym czymś.

  Ocena: 4.43/5. z 21 głosów.
  Please wait...
  1. Irenka

   Pani Starosta zachęca do pracy w wojsku jak widać z sukcesem. Choć zdaje się, że to nie jej sprawka i namowa ale właśnie w tych dniach informatyk z Urzędu Miasta po dosłownie kilkudziesięciu dniach już rezygnuje i odchodzi w kamasze. Tak, dokładnie ten informatyk „z wykształceniem średnim” , z Kozak, popracował krótko i już dziękuje. Nabór na to stanowisko Urząd Miasta właśnie ogłosił. Ciekawe jak długo tym razem będziemy czekać na obsadzenie i czyj syn/córka tym razem je obejmie.

   Ocena: 4.73/5. z 15 głosów.
   Please wait...
 6. Wojtek

  Jak sobie Państwo wyobrażają współpracę z radną Falińską jak w ramach oferty pracy zmienia przynależność polityczną, jak ufać takiej osobie. Tobolskiego nie chcą bo się go boją, a jej nie ufają i tyle, też bym nie zaufał.

  Ocena: 3.73/5. z 44 głosów.
  Please wait...
  1. Ale jaja

   Dodatkowo,czy ktokolwiek chciałby aby jego petycja była rozpatrywana przez panią Falińską? Na samą myśl o tym dostaję bólu głowy.

   Ocena: 2.86/5. z 21 głosów.
   Please wait...
 7. Aldona

  Dotyczy to samorządu gminnego ale napiszę. Dziś pod Pomnikiem Niepodległości składano kwiaty z okazji kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej .I jak zawsze składali je najwybitniejsi i najbardziej aktywni i zaangażowani , tryskający werwą , pomysłami i inicjatywami radni miejscy. Pokazali się czyli zaznaczyli wybitnie swoją rolę w obecnej Radzie: Wawrzyn, Janczuk, Pietrewicz.
  WSTYD! Moglibyście radni dla przyzwoitości choć raz zabrać głos na sesjach i czymś w końcu wspomóc tych którzy was wybrali. Bo pokazać się publicznie przy składaniu kwiatów to każdy potrafi.

  Ocena: 5.00/5. z 19 głosów.
  Please wait...