Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Piątkowa sesja Rady Powiatu Gołdapskiego

 1. Grażyna

  Radni, czemu nie pogonicie ze swoich obrad tego przedstawiciela średniowiecza, który próbuje Was indoktrynować i na siłę wymóc na Was przegłosowanie petycji, która nie leży w Waszych kompetencjach?

  Ocena: 4.64/5. z 33 głosów.
  Please wait...
 2. Jerzy

  Brawo radni Powiatu! Dawno nie miałem okazji szczerze tego napisać. Dziś mogę. Nie poddaliście się dziś próbie wmanewrowania Was w kwestię „Karty Praw Rodziny”, która w swych treściach trąci bardzo minionym okresem i nijak nie przystaje do współczesności.

  Ocena: 4.62/5. z 34 głosów.
  Please wait...
 3. Marek

  Dobrze, że z Gołdapi nie udało się zrobić „ciemnogrodu”

  Ocena: 4.27/5. z 26 głosów.
  Please wait...
 4. Lokalny Tomasz

  Panie radny Kuskowski zbyt globalnie Pan działa. Przede wszystkim powinien Pan działać lokalnie i tym sprawom powinien Pan poświęcać swoje oświadczenia. Jako mieszkaniec czekam na to z utęsknieniem.
  „Po czynach ich poznacie”
  Ps. A to działanie działanie Ukrainy jak Pan skomentuje?
  https://logistyka.rp.pl/szynowy/art19300311-ukraina-eskaluje-transportowy-spor-z-polska

  Ocena: 4.24/5. z 21 głosów.
  Please wait...
  1. Lokalny Wiesław

   Lokalny Tomasz ma rację. Najpierw nasze sprawy, nasza korzyść, nasz interes. Choć powinniśmy tez patrzeć globalnie bo możemy nie kochać Ukrainy czy Ukraińców (i odwrotnie) ale w naszym interesie leży żeby Ukraina była wolnym i niepodległym państwem bo bezpośrednia granica z Rosja, jeszcze i na południu, to dla Polski mało bezpieczna sytuacja. Zwłaszcza przy mocarstwowych zapędach niejakiego Putina.

   Ocena: 4.25/5. z 16 głosów.
   Please wait...
   1. Lokalny Tomasz

    Lokalny Wiesławie to prawda powinniśmy bacznie się temu przyglądać, tak jak sytuacji z Czechami, Niemcami, Litwinami i innymi naszymi sąsiadami ale powinnismy również pamiętać że:
    „…każdy kraj ma prawo do wyboru własnej drogi i decyzji…” – tak podobno mówią dyplomaci. Skąd wiemy jakie nastroje są na terytorium całej Ukrainy? Wiemy jak jest podzielona etnicznie. Nasi samorządowcy powinni skupić się na lokalnych sprawach. To dopiero wyzwanie w dzisiejszych realiach Gołdapi. Strach pomyśleć co tu nam zostanie za chwilę. Miasto i powiat powoli idzie ku upadkowi.

    Ocena: 4.50/5. z 16 głosów.
    Please wait...
    1. Lokalny Wiesław

     Ma Pan rację, Lokalny Tomaszu :). Wypowiedź pana Kuskowskiego w jego ustach (radnego z „jakiegoś tam powiatu”) trąci niepotrzebną megalomanią i być może jest tylko chęcią zaistnienia, ale podtrzymuję, że tak czy siak, powinniśmy na sprawę Ukrainy spoglądać i , o ile nie kłóci się to z naszym interesem, wspierać jej bezpieczeństwo bo to jest także nasze bezpieczeństwo. Generalnie to ja bym sobie życzył żeby Ukraina a także, co daj Boże, Białoruś przystąpiły do NATO, ale to mrzonki przy dzisiejszych rządach w Rosji i Białorusi.

     Ocena: 4.69/5. z 13 głosów.
     Please wait...