Pomóżmy. Julian miłość ponad wszystko

Droga redakcjo, Julian to dwuletni chłopiec, mieszkaniec Gołdapi, który od ponad roku przebywa w szpitalu w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zaatakował go nowotwór złośliwy Neuroblastoma IV stopnia, zamieniając jego beztroskie dzieciństwo w koszmar chemioterapii, operacji, przeszczepów komórek, radioterapii, immunoterapii oraz wszelkich badań i zabiegów stosowanych w onkologicznym procesie leczniczym.

Blog Julka:
https://www.facebook.com/Julek-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-ponad-wszystko-533772980869905/

Niebawem Julek zakończy leczenie w Polsce. Dalsze dające szansę wyzdrowienia, odbywać się może w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Koszt tego leczenia to ponad milion złotych.

Szanowni Państwo, jako tata Julka a także w imieniu mamy i braciszka, proszę Was o pomoc w uzbieraniu środków na sfinansowanie leczenia, które daje nadzieję i szansę powrotu do zdrowia i normalnego życia mojego dziecka.

W niedzielę 5 grudnia 201 r. w naszej rodzinnej miejscowości Gołdapi, odbędzie się Koncert Charytatywny oraz aukcje, z których środki zostaną przeznaczone na leczenie Juliana. Proszę redakcję o pomoc w nagłośnieniu zbiórki, koncertu oraz przyszłych akcji, które będą organizowane na rzecz Julka. Dotychczas w akcję pomocową zaangażowały się: radio 5, Dom Kultury w Gołdapi, 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy, szkoły podstawowe w gminie Gołdap, Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi, świetlica wiejska w Galwieciach, Oddział Przedszkolny w Grabowie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gołdapi, pracownicy sklepu Lidl i  Rossman w Gołdapi, prywatni przedsiębiorcy oraz osoby prywatne wpłacając datki na konto Julka.  https://www.siepomaga.pl/ratujemy-julka W zbiórce charytatywnej uczestniczą  wolontariusze z Gołdapi i Suwałk oraz część lokalnej społeczności. Z przebiegiem zbiórki środków na leczenie Julka można zapoznać się na FB.
Drużyna Julka: https://www.facebook.com/groups/399761328539905/?ref=share

Dzięki Państwu, chcielibyśmy dotrzeć do większego grona ludzi o czułych sercach zwiększając tym samym szansę na zebranie wystarczającej sumy środków na leczenie dziecka. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc.

Z pozdrowieniami 
Rodzice i braciszek Julka


Aktualności

Powiązane artykuły