Konsultacje społeczne dotyczące rozwoju gołdapskiego uzdrowiska

Gmina Gołdap opracowuje „Diagnozę społeczno-gospodarczej Gminy Gołdap” oraz „Plan rozwoju uzdrowiska Gołdap na lata 2021-2027” i na podstawie zarządzenia burmistrza zorganizowała konsultacje społeczne. Zainteresowani mogą wypełnić ankietę. Niżej link do ankiety:

 

https://portal.goldap.pl/konsultacje-spoleczne/c,485,zarzadzenie-nr-1060-v-2021-burmistrza-goldapi-z-dnia-20-maja-2021-r-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych?fbclid=IwAR2Lx3Tzwk3cQcJKZHf3cJbsjZ69vDeO1PmkThDbBvj0WGRq20z9bAFxlIo#

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Konsultacje społeczne dotyczące rozwoju gołdapskiego uzdrowiska

 1. J

  Powstaje „Plan rozwoju uzdrowiska Gołdap na lata 2021-2027” ? A „Program promocji marki Gołdap w oparciu o funkcję turystyczną i uzdrowiskową miasta”, za który kilka lat temu Gmina zapłaciła Instytutowi Best Place 40 tys. zł, i który uchwałą Rady Miasta został przyjęty do realizacji, już zrealizowany? Czy ktoś jeszcze w Gminie pamięta o tym Programie i to, że był dość kosztowny? Gmina bierze się za nowy Program a tamten, za który zapłaciła, gdzie? W szufladzie? Gdzie są sprawozdania z jego wdrażania i realizacji?

  Ocena: 4.84/5. z 31 głosów.
  Please wait...
  1. Anonim

   Program promocji marki Gołdap przygotowany przez Best Place posłużył do tego, żeby zerżnąć z niego pomysły i nowatorskie rozwiązania zaproponowane dla Gołdapi przez fachowców i umieścić je – przedstawiając jako swoje – w opracowaniach przygotowanych chyba przez jednego Piotrusia Pana, a które później jakieś tam wyróżnienia dostały. Zastanawiałem się nawet nad tym, czy nie powiadomić panów z Best Place, że ich autorskie pomysły zostały wykorzystane w taki sposób. W wielu dziedzinach takie działanie określane jest jako plagiat.

   Ocena: 4.83/5. z 23 głosów.
   Please wait...
 2. Anonim

  Czy ktoś ma złudzenia, że obecny burmistrz weźmie pod uwagę jakiekolwiek sensowne pomysły i sugestie? On wie lepiej, zna się na wszystkim i jest naj. Zatrudnił sobie do pomocy fachowców jak cała rodzina Dzienisów, Falińska
  , Podziewski, Łobanowska, Białek, Kowalczuk, Rawinis, Konobrocki, Taudul, to po co mu jeszcze opinie ludzi którzy są prawdziwymi specjalistami? Jeszcze mogą zaburzyć ten świetny team a to byłaby tragedia. Dla nich nie dla gminy.

  Ocena: 5.00/5. z 37 głosów.
  Please wait...
 3. B.

  Warto wypełnić ankietę, chociaż by po żeby napisać co sądzimy o „rządach” burmistrza Luto!

  Ocena: 4.79/5. z 19 głosów.
  Please wait...
  1. Srokacz

   A kto te „nasze” ankiety zobaczy? Gdzie one trafią? Bo te spolegliwe na pewno będą pokazane. A reszta?

   Ocena: 5.00/5. z 20 głosów.
   Please wait...
 4. Marszałek

  Czy ta ankieta czasem nie jest do jakiejś pracy Tomasza Rafała np. pseudo doktoranckiej lub innej podyplomowej ? lub koleżanek ?

  Ocena: 5.00/5. z 14 głosów.
  Please wait...
 5. Ania

  Warto wypełnić ankietę!
  A na pewno warto pojawić się na spotkaniach i zabrać głos. Na pewno będzie to bardziej konstruktywne niż anonimowe komentarze pod artykułami. 😉
  Redakcjo – czy jest już jakaś data pierwszego spotkania z mieszkańcami w ramach tych konsultacji?

  Ocena: 3.67/5. z 9 głosów.
  Please wait...
  1. Nie mamy takiej informacji…

   Ocena: 2.00/5. z 4 głosów.
   Please wait...
  2. Ja

   http://www.goldap.pl/pl/229/29993/zaproszenie-na-spotkanie-konsultacyjne-diagnozy-spoleczno-gospodarczej-gminy-goldap-oraz-planu-rozwoju-uzdrowiska-goldap-na-lata-221-227.html

   8.06.2021r. godz. 16:00

   Ocena: 3.00/5. z 6 głosów.
   Please wait...
 6. Uważam,że burmistrz ma tak mądrych doradców,że nie warto się wychylać z podpowiedziami. Urząd i FRRG ma „ogromną wiedzę” w tym temacie. Szczególnie prezes sprzedający na allegro franty z fundacji breloczki,kubeczki itp. Tak wygląda rozwój Gminy Uzdrowiskowej!Niech oni się wykażą swoimi kompetencjami i wiedzą. A Gołdapianie ocenią te ichnie mądrości!

  Ocena: 5.00/5. z 14 głosów.
  Please wait...