Dlaczego warto kupić wodę dla firmy w hurtowni?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić swoim pracownikom wodę pitną? Zamówienie bezpośrednio z hurtowni wody mineralnej będzie najlepszym wyborem! Dlaczego? Na to pytanie, a także wiele innych, odpowiemy w dalszej części artykułu, aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

 

Hurtownia wody – co sprawia, że jest najlepszym wyborem?

Wyposażenie swoich pracowników w świeżą, mineralną wodę jest bez dwóch zdań zadaniem, z którym powinien zmierzyć się zarząd każdej firmy. Samodzielna inwestycja w napój butelkowy poprzez pośredników, kupowany na własną rękę bywa jednak kosztowny. Do atrakcyjnej ceny, proponowanej przez hurtownie wody mineralnej, pośrednicy dodają dodatkowe koszta. W ten sposób, nie kupując bezpośrednio w hurtowni, przepłacamy.

Co więcej, również dobór odpowiedniej wody jest nie lada wyzwaniem. Te, które znajdziesz w sklepach, niejednokrotnie zalegają w magazynach od miesięcy. Z kolei produkt zamówiony bezpośrednio z hurtowni gwarantuje świeżość – rozlewany jest zazwyczaj na dzień czy dwa przed wysłaniem zamówienia w drogę.

Z jednej strony chcesz zaoszczędzić, z drugiej nie chcesz oferować personelowi produktu niskiej jakości? Woda dla firmy wprost z zaufanej hurtowni powinna spełnić Twoje oczekiwania.

 

Zalety hurtowni

  • Zdecydowanie niższe koszta. Hurtownie często też mają w swojej ofercie atrakcyjne propozycje, w przypadku dużych zamówień.
  • Dostawa do praktycznie każdej lokalizacji. Nie musisz martwić się dostawą wody do swojej firmy – hurtownia weźmie to na siebie.
  • Wysoka jakość produktu. Woda wprost z hurtowni jest rozlewana na krótko przed dostawą.

Sprawdź sam! Hurtownie wód zazwyczaj na swojej stronie zawierają bogatą, zróżnicowaną ofertę i rozwiązania, które sprawią, że każda firma znajdzie coś odpowiedniego i najkorzystniejszego.

 

Dlaczego warto postawić na wodę butelkowaną?

Wielu pracowników niechętnie odnosi się do dystrybutorów wody. W takiej sytuacji warto postawić na mineralną wodę, bogatą w minerały i prosto ze źródła. Na rynku znajdziesz różne rodzaje. Firmy, proponują produkty bogate w magnez, wapń, o niskiej zawartości sodu i alkalicznym pH 7,8. Dzień przed wysyłką woda jest czerpana prosto ze źródła.

Często również woda butelkowana jest praktyczniejszym rozwiązaniem. Zapracowany personel zapomina o piciu wody z dystrybutora, co jest przyczyną gorszego samopoczucia i mniejszej efektywności. Butelkowana woda dla firm powinna znaleźć się na biurku każdego pracownika!

 

Przewaga wody czerpanej prosto ze źródła – z czego wynika?

Woda, czerpana ze źródła wprost przed dostawą zachowuje najwięcej wartości, minerałów, a także jest po prostu najsmaczniejsza. W trosce o członków swojej firmy warto ich zaopatrzyć w wartościową, dobrą wodę.

Dystrybucja wody mineralnej, o ile postawi się na profesjonalną, doświadczoną hurtownię, proponującą innowacyjne rozwiązania, jest dziecinnie prosta. Woda z hurtowni jest najwyższej jakości, najświeższa, a także, co niejeden przedsiębiorca doceni, najbardziej ekonomiczna.

 


Aktualności

Powiązane artykuły