Radni pytają – burmistrz odpowiada

Niżej pytania radnych związane ze sprawą kolei gołdapskiej wraz z odpowiedzią burmistrza Gołdapi Tomasza Luto.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Radni pytają – burmistrz odpowiada

 1. Uchadi!

  Buta, arogancja, chamstwo, małość i niekompetencja.

  Kończ Waść, wstydu oszczędź.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zbigniew Mieruński

  To kolejne zapytanie jakie złożyliśmy do Burmistrza Gołdapi w sprawie modernizacji linii kolejowej Olecko-Gołdap. Można by rzec „Koń, jaki jest, każdy widzi” – odpowiedzi jakie są każdy widzi. Dziwi mnie, że Burmistrz z niewiadomych dla mnie przyczyn, ogranicza radnym możliwość uzyskania wiedzy na temat planów w tym zakresie. Latem tego roku odbyły się spotkania z przedstawicielami instytucji państwowych i wojewódzkich dotyczące tego tematu – radni dowiedzieli się o tym z mediów, ponieważ Burmistrz nie zaprosił nikogo z nas. A na pytanie dlaczego na spotkania nie są zapraszani przedstawiciele Rady Miejskiej, dowiedzieliśmy się,że „Takie są kompetencje Burmistrza” – kuriozalna odpowiedź, ale cóż. Jakich to kompetencji Burmistrza dotyczy? Zadałem to pytanie też w komentarzu na profilu Urzędu Miejskiego na FB, ale „urzędowy cenzor” usunął je – czemu? Widocznie odpowiedź jest za trudna.
  Nie wiem też ile pieniędzy może kosztować Gminę Gołdap przystąpienie do modermnizacji linii kolejowej, na pewno kilka lub kilkanaście milionów zł. Czy Burmistrz też o tym będzie sam decydował?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Punkt programu

   Ale po co pan to pisze? Czy po to żeby wszyscy koniecznie się dowiedzieli, że to właśnie p a n zadał te pytania?. To nie jest w tej sprawie najważniejsze ani nawet istotne. Nie musi pan swojej roli aż tak wyraźnie zawsze podkreślać. Czyni pan to zresztą często podczas Sesji. A fe. To żenujące i niesmaczne.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Nie

    Do punk programu… Żenujący i niesmaczny to jesteś ty. Ja osobiście chcę wiedzieć co robią i jak działają w imieniu społeczeństwa nasi radni. Jak ty nie chcesz wiedzieć to nie wchodź na ten portal czy inny gołdapski i nie czytaj.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
  2. Po owocach ich poznacie

   Panie Zbyszku,
   wywnętrza się Pan tutaj i udaje sprawiedliwego. A proszę nam wytłumaczyć dlaczego głosuje Pan tak jak sobie Luto życzy? Jak zagłosuje Pan jeśli pojawi się uchwała w sprawie obniżenia wynagrodzenia burmistrzowi? Jak zagłosował Pan nad uchwałą podatkową? Jak głosował Pan w sprawie powołania Edyty Białek na stanowisko skarbnika?

   Jest Pan niewiarygodny. To co Pan pisze tutaj a co Pan robi na sesjach czyni Pana niewiarygodnym i faktycznie wspólnikiem Lutego.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Obserwator

  Szanowni Państwo, pytaliście i dostaliście odpowiedż! Jak powiedziałby wybitny POLSKI polityk Ferdynand Kiepski: „no i gitara”! Pozdrawiam!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...