Warsztaty robienia mydełek spotkały się ze sporym zainteresowaniem

W ramach projektu „Razem będzie lepiej” Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach, przeprowadziło warsztaty robienia mydełek, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, zarówno u młodszego pokolenia jak i tych nieco starszych.

 

 

W trakcie trwania warsztatów ogłoszony został „konkurs mydełkowy”, po to, aby każdy mógł zaprojektować swoje własne mydełko i wykazać się umiejętnościami, które zdobył na warsztatach.

Otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć z pięknymi mydełkami, które zostały w pełni wykonane własnoręcznie (dla niedowiarków). Komisja konkursowa miała ciężko, aby wyłonić zwycięzców. Dlatego postanowiła nagrodzić każdego uczestnika konkursu prezentem jako wyróżnienie, który został rozdany każdemu wyróżnionemu indywidualnie. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie i mamy nadzieję, że chociaż trochę mycie rąk sprawi zabawę z takimi cudnymi mydełkami.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdpaski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

Powiązane artykuły