Wkładki antywłamaniowe zyskują na popularności

Nawet w solidnych i masywnych drzwiach wejściowych powinien być zamontowany wysokiej klasy zamek antywłamaniowy. Tylko dzięki niemu drzwi zapewniają skuteczną ochronę przed złodziejami, dla których zwykła wkładka do zamka nie stanowi żadnej przeszkody. Znacznie lepszą ochronę przed kradzieżą zapewniają wkładki patentowe. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać.

1. Wkładka patentowa skuteczną ochroną przed kradzieżą

2. Wkładka atestowana wyborem na lata

Drzwi wejściowe muszą być wyposażone w dobry zamek. Jest on niezbędny, by zapewnić domownikom poczucie bezpieczeństwa i ochronić się przed włamywaczami. Zwykłe wkładki do zamka są łatwe do otwarcia, gdyż każdy złodziej szybko poradzi sobie z nimi za pomocą wytrycha. Jeśli potrzebujesz skutecznej ochrony przed włamaniem i kradzieżą, wybierz wkładki patentowe do drzwi. Poznaj ich cechy.

Wkładka patentowa skuteczną ochroną przed kradzieżą

Wkładka patentowa jest znacznie solidniejsza i trudniejsza do sforsowania przez złodzieja. Zamek tego typu jest niemalże niezniszczalny, a jego otwarcie bez zauważenia przez sąsiadów lub przechodniów – prawie niemożliwe. Wkładki patentowe można montować w drzwiach wejściowych zewnętrznych i wejściowych do mieszkań w bloku, dlatego ich zastosowanie jest uniwersalne.

Wkładki antywłamaniowe patentowane są trudne do przewiercenia i wykręcenia, dlatego złodzieje często rezygnują z wszelkich prób ich otwarcia. Dodatkowym atutem wkładki patentowej jest utrudnione dorabianie kluczy. Można dorobić je, gdy posiada się specjalną kartę patentową. Bez niej ślusarz odmówi wykonania kopii klucza, co jest ważną zaletą w przypadku dostania się klucza w niepowołane ręce.

Wkładka atestowana wyborem na lata

Wkładka atestowana do zamka w drzwiach jest wyborem na długi czas. Jeden zamek służy niezawodnie przez lata, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu wkładki z oferty https://sklep.winkhaus.pl/pl/akcesoria-do-drzwi/wkladki-patentowe-atestowane są dobrym wyborem dla każdego, kto ceni sobie niezawodność i szuka najlepszej ochrony przed kradzieżą. Władki antywłamaniowe można zastosować nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale również do zabezpieczania drzwi wejściowych do biur, sklepów i punktów usługowych. Ich wykorzystanie jest polecane nawet w przypadku zastosowania dodatkowych krat przed wejściem, rolet antywłamaniowych lub zamontowania alarmu. Wkładka antywłamaniowa jest zawsze dodatkowym elementem utrudniającym działania złodzieja, dzięki czemu włamywacz jest spowolniony, co daje większe szanse na wezwanie policji i złapanie go na gorącym uczynku.


Aktualności

Powiązane artykuły