Gołdapska KP PSP nie tylko z nowym ogrodzeniem

Przed niespełna dekadą Gołdap doczekała się nowej, estetycznej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, jednak pewnych istotnych elementów nadal brakowało zarówno budynkowi, jak i najbliższemu otoczeniu. Praktycznie inwestycja nie został ukończona. Przede wszystkim nie było ogrodzenia, należało też wykończyć część pomieszczeń. I oto w sobotę, 12 października, uroczyście przecięto wstęgę, co wiązało się nie tylko z pojawieniem się nowego ogrodzenia, ale również z przekazaniem funkcjonariuszom nowego samochodu i sali dydaktycznej.


Wagę uroczystości podniosła obecność komendanta głównego PSP, gen. brygadiera Leszka Suskiego. Wśród gości obecni byli między innymi samorządowcy, przedsiębiorcy i sponsorzy.

Przy okazji zasłużonym dla PSP wręczono odznaki i podziękowania.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Gołdapska KP PSP nie tylko z nowym ogrodzeniem

  1. QWERY

    powiem szczerze, że strażacy mogliby kosić piękną trawkę dookoła budynku, bez ogrodzenia. Nikomu by kapelusz z głosy nie spadł. A i chyba tak bardzo ogrodzenie nie jest potrzebne. Bez przesady. A tą duużą Kasę można by przeznaczyć na przykład na sprzęt do szpitala. Wszyscy byśmy skorzystali. A tak mamy piękną straż z pięknym ogrodzeniem. Myślę że można inaczej wykorzystywać społeczne pieniądze. Pozdrawiam i bez urazy – takie mam zdanie.