Utrudnienia na przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim

Od piątku 13 września od godziny 22.00 do soboty 14 września do godziny 6.00 nastąpi przerwa w odprawach podróżnych po stronie rosyjskiej. Informację o utrudnieniach przekazały służby celne Federacji Rosyjskiej.

Przerwa dotyczy wszystkich drogowych przejść granicznych Polski z Rosją i jest spowodowana aktualizacją systemów informatycznych. Utrudnienia w odprawach dotyczą cudzoziemców (w tym Polaków).

Zwracamy się z prośbą do podróżnych, aby uwzględnili powyższe informacje przy planowaniu podróży przez polsko-rosyjskie przejścia graniczne.


Aktualności

Powiązane artykuły

15 komentarzy do “Utrudnienia na przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim

 1. ktos

  Nie można pisać pod postami wyborczymi- więc piszę w tym miejscu. Dlaczego Pani kandydatka z EŁKU pani Wojciechowska wprowadza Gołdapian w błąd i w swoim spocie wyborczym pisze GOŁDAP? Pani Wojciechowska jest radną miejską w Ełku i niech w Ełku zdobywa poparcie my Gołdapianie mamy swoich kandydatów, swoją kobietę I wiemy,ze głosy oddaje się na SWOICH KANDYDATÓW I KANDYDATKI!proszę o nie wprowadzanie Gołdapian w błąd!

   
  1. Zibi

   do @ktosia

   i jeszcze niejaki Papke: kiedyś niezły siatkarz, a teraz chyba polityczny karierowicz, który o Gołdapi przypomina sobie tylko przed wyborami;

   gdzieżeś był, Papciu, gdy młodzi siatkarze z Gołdapi potrzebowali niewielkiej (relatywnie) kasy, żeby dojechać na ogólnopolskie finały?

   taki jeden… (mój dobry kolega, i siatkarski pasjonat, przy okazji) apelował do was, Papke, o wsparcie, a tyś się na Niego wypiął….

   w takiej sytuacji powiem ci krótko, Papke: papkuj się!!!!

    
   1. Gursztyn

    To nieprawda. Zdaje się niedawno pan Papke, na którego nie zagłosuję i tak, organizował jakieś zawody piłki siatkowej w Gołdapi. Chyba teraz na początku września. Więc nieprawdą jest, że kompletnie się w Gołdapi nie pokazuje.

     
 2. Zibi

  odpalam portal p. Słapika, i pierwsze, co mi się wyświetla, to wyborczy baner „Mieruna”;

  Mieruński z wyborczą reklamą u Słapika… – koniec świata!!

  pecunia non olet, p. Słapik, nieprawdaż?

  Zbyszek Świtkiewicz

   
  1. Co to ma do rzeczy? Przecież jak zwykle – kandydat każdej opcji może się tu reklamować. Nie wyobrażam sobie, bym mógł któremuś zabronić…

    
   1. J

    Słusznie. Jak ktoś płaci to redakcja odmówić nie może. Chyba, że banner zawiera treści niezgodne z prawem.

     
 3. Ja

  A przy dworcu w zgodzie wiszą baner Pana Papke obok baneru Pani Kopiczko. Można? Można. Mały dylemat nad urną będzie, iść za głosem serca, czy za głosem najbliższego doradcy- tak Panie Luto?

   
  1. Mama

   Styl sprawowaniej władzy (deprecjonowanie wszystkich działań poprzedników i niszczenie tych, którzy w jakikolwiek sposób byli z nimi związani, wiaty i hojnie rozdawane tanie gadżety dla ludu) nie pozostawia wątpliwości, co do preferencji politycznych. Jest więc prośba, by w ramach deklatowanej transparentności zdać relację ze służbowego wyjazdu do Chin. Bo to był wyjazd służbowy?

    
  2. RG

   Podobno te oba sąsiadujące ze sobą banery wieszały te same osoby. Panu Papke i pani Kopiczko. Nieporozumienie.

    
   1. Zośka

    A wiadomo co to za „te same” osoby? Może po prostu przypadkowi ludzie, którym kandydatka i kandydat zapłacili za wieszanie? To nie jest przestępstwo.

     
    1. Kamil

     Podobno co najmniej jedna z tych osób to nadal członek PO!

      
     1. Przezorny

      Oficjalnie PO, po cichu PiS. Rozdwojenie i niezdecydowanie nigdzie nie zabronione. W końcu nie wiadomo, z której strony popłyną korzyści. Przezorny zawsze ubezpieczony

       
     2. MM

      Taki to już kręgosłup moralny tych osób. A i lokalny „patron” obdarzy „dobrym słowem” i gestem zespół „bliźniaczy”.

       
 4. Bogdan

  Zupełnie nie rozumiem jak można pod materiałem o sytuacji w gołdapskiej oświacie (Reforma oświaty – u nas bez większych problemów) zamknąć możliwość komentowania? Gdzie mają się wypowiadać rodzice, nauczyciele, uczniowie? Czy też pod innym materiałem, tak jak tu?