Stracił panowanie nad autem i dachował

Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia, do którego doszło na trasie Banie Mazurskie – Żabin. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, dachował i wpadł do rowu z rozlewiskiem wodnym. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Piątek 13 września okazał się być „pechowym” dla 46-latka kierującego audi. Mężczyzna w okolicy Ściborek w gminie Banie Mazurskie na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, następnie do przydrożnego rowu z rozlewiskiem, gdzie pojazd dachował. 46-latek był trzeźwy, jechał z pasażerem. Na szczęście mężczyznom nic poważnego się nie stało.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę! Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji. Bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły