UKS „Trójka” Gołdap na obozie siatkarskim

Podczas wakacji w dniach 20-30 sierpnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” Gołdap przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w siatkarskim obozie stacjonarnym.

W sumie w czterogodzinnych zajęciach na hali OSiR brało udział 24 zawodników w dwóch grupach z klas od drugiej do ósmej. Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy obozu pracowali również nad wytrzymałością i skocznością.

Część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry gdyż już we wrześniu rusza sezon siatkarski, a w nim imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego i XXVI Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Młodzi siatkarze zakończyli obóz wspólną pizzą. UKS Trójka pragnie podziękować panu burmistrzowi Tomaszowi Luto za objęcie patronatu nad obozem sportowym oraz składa podziękowania pracownikom Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego.

Powiązane artykuły