Piłkarze z „Jedynki” zagrali w finale turnieju „O Puchar Tymbarku”

Już po raz kolejny młodzi piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 1 reprezentowali powiat gołdapski w XIX finale wojewódzkiego turnieju piłkarskiego „O Puchar Tymbarku”, który odbył się 16 kwietnia w Iławie.

 

 

 

 

 

 

 

Nasi zawodnicy tym razem wystąpili w kategorii wiekowej U-12, a jako grupowych przeciwników wylosowali drużyny z Lidzbarka Warmińskiego, Działdowa i Wydmin. W rozgrywkach grupowych „Jedynka” pokonała drużyny z Lidzbarka Warmińskiego 3:1 oraz Wydmin 3:0 natomiast uległa drużynie z Działdowa 3:1.

W przegranym spotkaniu z Działdowem nasza drużyna zdecydowanie przeważała, jednak słaba skuteczność zadecydowała o tym, że musieliśmy zejść z boiska jako pokonani. Była to tym bardziej bolesna porażka, ponieważ po zakończeniu rozgrywek grupowych okazało się, że nie udało nam się awansować z drugiego miejsca w grupie do drużyn walczących o medale jedynie gorszym bilansem strzelonych bramek. Tym samym zakończyliśmy udział w turnieju na fazie grupowej. Należy podkreślić wspaniałą organizację i oprawę całej imprezy oraz niezapomniane wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników finału.

Szkołę Podstawową nr 1 w finale reprezentowali :

Aleksander Rembecki, Konrad Modzalewski, Kacper Chalecki, Bartosz Kalinowski, Bartosz Hołdyński, Igor Krepsztul, Kacper Godlewski, Gabriel Graużul, Aaron Różański, Marcin Skiba.


Aktualności

Powiązane artykuły