Kolejny trening planujemy jesienią

W Gołdapi odbył się W Gołdapi odbył się 13 kwietnia pierwszy, otwarty trening biegowo-przeszkodowy 21q zorganizowany przez stowarzyszenie sportowe „Dzieci Kukurydzy”. Był to pierwszy tego rodzaju trening w naszym mieście.

Na treningu zjawiło się 51 uczestników, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości około 3 km oraz musieli zmierzyć się z 22 przeszkodami ustawionymi na trasie. Uczestnicy startowali w dwóch turach ze względu na wysoką frekwencję. Po przebiegnięciu całej trasy i pokonaniu wymagających przeszkód na mecie czekały na uczestników pamiątkowe medale oraz woda i kiełbaska.

Mokrzy, brudni ale zadowoleni uczestnicy mogli spędzić miło czas przy ognisku. Po treningu zorganizowaliśmy 'challenge’ dla chętnych. Były to krótkie zawody na czas, w których najlepsi otrzymali cenne nagrody. Kolejny trening planujemy jesienią i mamy ogromną nadzieję, że uczestników będzie dwa razy więcej.

Szczególnie dziękujemy gminie Gołdap oraz burmistrzowi Tomaszowi Luto za wsparcie oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gołdapi .

Zdjęcia: Monika Sosnowska oraz Szymon Karkusz 

Powiązane artykuły