HUSARIA WALCZY DLA MICHALINKI!!! 

Chcemy wszystkich poinformować i już teraz zaprosić na kolejną charytatywną galę sportów walki pt. „HUSARIA WALCZY DLA MICHALINKI” .Podczas imprezy po między walkami odbędą się licytacje różnych przedmiotów. Wszystkich którzy chcą pomóc przy całym wydarzeniu bardzo prosimy o kontakt z Damianem Szafranem tel. 668680693.

INFORMACJA OD RODZICÓW: 

Michalinka nie ma jeszcze skończonego pół roczku, a przyszło jej walczyć z przeciwnikiem silniejszym niż ona… To miało być kolejne zdjęcie do rodzinnego albumu, pamiątka z tego najpiękniejszego niemowlęcego okresu, który tak szybko mija. Niestety, na zdjęciu zrobionym aparatem z lampą błyskową zauważyliśmy dziwny odblask. Od razu udaliśmy się do lekarza, który dalej skierował nas do szpitala. To tam usłyszeliśmy o tym, że w oczku Michalinki znajduje się guz wewnątrzgałkowy! Lekarze zalecili leczenie chemioterapią, ale my musimy uratować oczko naszej córeczki, jak najszybciej powinniśmy wyjechać do USA, by rozpocząć leczenie! Już teraz wiemy, że koszt będzie ogromny, ale na dokładny kosztorys cały czas czekamy! Prosimy, pomóż nam ratować naszą małą królewnę przed utratą oczka!

– Decyzje podjęliśmy bardzo szybko , w dniu wczorajszym napisał do mnie Sebastian Wieszniewski a później jeszcze inne osoby o tym czy nie moglibyśmy w ten sposób pomóc, nie wiedziałem że sprawa jest tak poważna i potrzeba sporo funduszy aby mała księżniczka mogła wylecieć i leczyć się w USA . Od razu bez jakiegokolwiek zastanowienia podjęliśmy decyzje że TAK , ROBIMY TO I NIE MA NA CO CZEKAĆ !!! , termin imprezy i szczegóły zostaną podane kiedy wszystko ustalimy z innymi osobami chcącymi zaangażować się w tą imprezę. Bardzo proszę o przekazywanie przedmiotów na licytacje oraz możliwość pomocy w jakikolwiek sposób. Można ze mną się kontaktować przez fb bądź telefonicznie – informuje Damian Szafran.


Aktualności

Powiązane artykuły