Czy wiecie, jak wygląda szkoła nocą? Na to pytanie znają odpowiedź uczniowie klasy 5a SP 5 w Gołdapi

Długo uczniowie klasy V a będą wspominać swoją (drugą już) noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek.

Szkolne spotkanie pod hasłem „Druga nocka” rozpoczęło się o 18.00 w piątek 15 marca, a zakończyło dnia następnego o 9.00.
Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: była „randka z książką”- warsztaty przeprowadzone w ramach projektu „ Zamiast cyber-grania chwila czytania i zdrowego gotowania” (współfinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), spotkanie z funkcjonariuszami gołdapskiej policji, warsztaty młodego chemika i nocne podchody -„łamigłówki dla mądrej piątoklasisty główki”.

Późnym wieczorem odwiedziły nas pani dyrektor Bożena Kalinowska oraz pani wicedyrektor Jadwiga Kowalewska, które miały dla nas niespodziankę (skorzystamy z niej niebawem tzn. już 21 marca)…

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Serdecznie dziękujemy naszym starszym koleżankom z klasy 3b gimnazjum- Oliwii, Dominice, Paulinie, Oli K., Martynie i Oli P. za wspaniałe zajęcia.

Uczniowie i wychowawczyni klasy 5a


Aktualności

Powiązane artykuły