Dzieci wraz z rodzicami poznawali nasze przedszkole

W Przedszkolu Samorządowym nr 1 miał miejsce 16 marca Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków i ich rodziców. Naszych gości do zabawy przy muzyce porwał pan Robert. Następnie dzieci wraz z rodzicami poznawali nasze przedszkole.

 

 

 

 

 

 

Nauczycielki przygotowały w swoich salach liczne atrakcje dla dzieci, między innymi: zabawy konstrukcyjne, ruchowe, plastyczne i interaktywne. Było gwarno i wesoło. Przygotowano również poczęstunek ze smakołykami z naszej przedszkolnej kuchni.

Mamy nadzieje, że ten pierwszy raz w przedszkolu, dzieci i rodzice będą mile wspominać. Spotkanie było dla gości doskonałą okazją do poznania oferty naszej placówki.

Bardzo dziękujemy z przyjęcie naszego zaproszenia.


Aktualności

Powiązane artykuły