Sobotni poranek i popołudnie na długo pozostaną w pamięci

Tradycyjnie jak co roku Szkoła Podstawowa w Boćwince, Rada Rodziców oraz Pracownia Orange zorganizowała Bal Karnawałowy tzw. „Choinkę”. Sobotni poranek i popołudnie 9 lutego na długo pozostaną w pamięci dzieci i rodziców uczestniczących w tym wspaniałym wydarzeniu.

Na pięknie udekorowanej hali szkolnej o 10:00 zaczęła się Zumba prowadzona przez panią Joanną Metlerską. Następnie dzieci, młodzież i rodzice wzięli udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorki z Centrum Sportu w Gołdapi.

Konkurencje bardzo podobały się wszystkim przybyłym. Przedszkolaki miały możliwość przetestowania najnowszego sprzętu w szkole-cudownego magicznego dywanu FUNTRONIC! Nasza szkoła posiada trzy magiczne dywany.

Dwa w salach przedszkolnych z aplikacjami dostosowanymi dla maluchów oraz jeden na korytarzu klas I-VIII. Wybrany został król i królowa Balu 2019 oraz nagrodzone zostały najpiękniejsze przebrania. Wybór był bardzo ciężki, rodzice oraz dzieci bardzo się postarali aby nas zaskoczyć.

Kolejną atrakcją imprezy była wizyta Świętego Mikołaja, który przyjechał ze wspaniałymi prezentami. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

Zachęcamy do odwiedzania naszego funpage na facebooku https://www.facebook.com/spbocwinka

oraz strony internetowej www.spbocwinka.goldap.pl

SP BOĆWINKA


Aktualności

Powiązane artykuły