Dobrze wykorzystują i doceniają czas, który im daje wspólna integracja

Gołdapscy seniorzy gromadnie przybyli do swojej siedziby, aby uczcić święto serduszkowe. Stoły jak zawsze były bogato zastawione przysmakami przyniesionymi i przygotowanymi przez samych biesiadników. Była to również świetna okazja do wymiany przepisów kulinarnych i do dalszej integracji.

Przewodnicząca Helena Łukaszewicz organizacyjnie wszystko przygotowała swoim podopiecznym tak, aby jak najmilej mogli spędzić te chwile.

Oczywiście seniorzy z przyjemnością korzystali z dobrodziejstwa bycia razem i rehabilitacji na parkiecie, do której rytmy nadawała osobiście szefowa Helena. Były również atrakcje przygotowane przez szefową.

Osoby szczególnie udzielające się dla wspólnego dobra oraz przybyłe z dalszych miejscowości otrzymały specjalne upominki, wraz z nimi walentynkowe serca uznaniowe. Zaś wszystkie panie zostały obdarowane serduszkami walentynkowymi.

Wieczór upłynął wypełniony radością i tańcami na miarę możliwości wiekowych i zdrowotnych. Natomiast w przerwach przy biesiadnych stołach płynęły melodie znanych, lubianych piosenek z dawnych lat .

Przecież to wszystko dla zdrowia – tego nie dostanie się na żadną receptę. Młodzi dzisiaj mogą tylko pozazdrościć takiej integracji. Seniorzy również potrafią posługiwać się nowoczesnymi wynalazkami – komputery nie są dla nich żadną tajemnicą. Tyle że nie siedzą przed nimi na okrągło, lecz potrafią integrować się zwyczajnie po ludzku, a nie tylko wirtualnie. Dobrze wykorzystują i doceniają czas, który im daje wspólna integracja.

Następne spotkanie odbędzie się 2 marca – będą to już zapusty, na które przewodnicząca Helena Łukaszewicz zaprasza wszystkich swoich podopiecznych, zachęcając jednocześnie wszystkich gołdapskich rencistów i emerytów, aby zapisywali się do tutejszego związku. Biuro jest czynne w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 9.00 do 12.00.

Red CB-B

Powiązane artykuły