W niedzielę w auli GOKiP w Baniach Mazurskich odbył się XIII Koncert Charytatywny „Dzielmy się miłością” pod hasłem „Mikołajkowe prezenty”. Organizatorami Koncertu byli: ZPO oraz Rada Rodziców w Baniach Mazurskich.
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Wręczono również medale pamiątkowe...