Jeszcze o drodze wojewódzkiej 651

Wczoraj (5 grudnia) w Urzędzie Miejskim odbyło się kolejne spotkanie w sprawie przebiegu przez Gołdap drogi wojewódzkiej 651. Rozmawiano też o szansach na budowę „łącznika”, który by odciążył Gołdap od przejazdów samochodów ciężarowych m.in. w kierunku Dubeninek.

 

 

 

 

Pod koniec września dotarła do nas informacja o tym, że wicemarszałek Marcin Kuchciński zadeklarował, iż remont drogi rozpocznie się za rondem na Suwalskiej, omijając jednocześnie gołdapskie Podlasie. Nie było to jednak oświadczenie oficjalne i okazuje się, że mamy obecnie do czynienia ze sprzecznymi informacjami na ten temat.

https://goldap.org.pl/2018/09/inni-napisali-droga-651-jednak-od-granicy-miasta/

Obecna na spotkaniu starosta Marzanna Wardziejewska, zadeklarowała wystosowanie pisma do marszałka województwa – by ten oficjalnie wypowiedział się na temat przebiegu drogi 651.

Samorządowcy uczestniczący w dyskusji są zgodni co do tego, by zająć się jednocześnie jak najszybciej poszukiwaniem możliwości zewnętrznego dofinansowania wspomnianego „łącznika”. Sfinansowanie projektu w imieniu gminy zadeklarował burmistrz Tomasz Luto.


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Jeszcze o drodze wojewódzkiej 651

 1. HH

  A gdzie główni mieszający, panowie Mieruński i Kordiak? Co? Po wyborach już d…pa do tyłu? Swoje osiągnięte?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. ja

   I o to chodziło. My nadal będziemy jeździć po błotach i dołach na Zatorowej, a pan M. przytulił ciepłą posadkę wiceprzewodniczącego rady miasta.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Anna

   Do HH, nie pluj jadem i nie kłam. Pan Mieruński był na spotkaniu. Ciebie nie było, bo tego nie wiesz.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. HH

    Był od początku? Czy pojawił się pod koniec?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. Adolf

  Niebawem mieszkańcy Suwalskiej, Paderewskiego, placu Zwycięstwa, Wojska Polskiego wyciągną konsekwencje za ruch towarowy w centrum. Do zobaczenia

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. J

  Adolf, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnego „niebawem”. Jak do tej pory nic się w sprawie przebiegu inwestycji oficjalnie nie zmieniło. A miejmy nadzieję, że też i w przyszłości się nie zmieni. Nikt nam za darmo nigdy więcej trzech ulic nie wyremontuje, zrozumcie to. Trzeba przyjąć prezent (i wypracowane przez Gminę i Powiat porozumienie z Zarządem Dróg Wojewódzkich) i spokojnie pozwolić na realizację inwestycji w proponowanym od początku projekcie. A w tym czasie bezwzględnie przeć ku zdobyciu zewnętrznych środków na łącznik pomiędzy drogą 651 a 65. W którym miejscu łącznik – sprawa dyskusyjna, ale do ogarnięcia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Iza

  Tylko naiwni idioci myśleli ,że Mieruński jest zapalonym działaczem i społecznikiem ale mało kto pamięta ,że przez wiele lat z byłym burmistrzem popijali sobie z dzióbków . Stanowiska,kasa i przywileje tylko to się liczy.No jeszcze Wioletta. Cel osiągnięty,a wy naiwniacy z PGR u Gołdap nigdy nie odróżnicie ziarna od plew.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Anonim

  Najlepsze są spotkania w Mat…….!!!!Panie L. współczuje Panu.Dookoła same hieny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...