Swoim przeciwnikom nie pozostawili złudzeń

Zwycięską passę kontynuują młodzi piłkarze Miejskiego Klubu Sportowego ROMINTA GOŁDAP uczestniczący w Halowych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Młodzików. Zawodnicy Rominty z rocznika 2007-2008 drugiego grudnia uczestniczyli w ćwierćfinałowym turnieju kwalifikacyjnym, który rozgrywany był w Korszach.

 

 

 

W turnieju tym spotkało się pięć najlepszych drużyn klubowych ze wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Podopieczni trenera Dariusza Wojtyny swoim przeciwnikom nie pozostawili złudzeń, która z drużyn w tej kategorii wiekowej jest lepsza i zdecydowanie wygrali turniej w Korszach awansując tym samym do półfinału wojewódzkiego. Turniej półfinałowy zgodnie z kalendarzem rozgrywek zostanie rozegrany 16 grudnia.

Zespól Rominty w tym turnieju reprezentowali następujący zawodnicy: Aleksander Rembecki, Kacper Chalecki, Gabriel Graużul, Konrad Modzelewski, Marcin Skiba, Bartek Hołdynski, Bartek Kalinowski, Jakub Ziemiacki, Igor Krepsztul, Michał Zbierajewswki, Aaron Różanski, Klaudiusz Jurewicz.

Końcowa klasyfikacja turnieju w Korszach:

Rominta Gołdap – 9 pkt.
Soccer Mrągowo – 5 pkt.
MKS Korsze – 5 pkt.
Pisa Barczewo – 4 pkt.
Granica Kętrzyn – 3 pkt.

Powiązane artykuły