Złożyli przyrzeczenie strzeleckie na sztandar

W piątek 22 czerwca w Międzypokoleniowym Parku Aktywności przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas pierwszych i drugich Technikum nr 1 w Olecku.

 

 

 

 

W czasie uroczystości odbyło się przyrzeczenie rekrutów z Jednostki Strzeleckiej 1029 w Olecku oraz 1037 w Gołdapi. Wyróżnieni za wysokie wyniki szkoleniowe rekruci złożyli przyrzeczenie strzeleckie na sztandar oraz otrzymali podziękowania z rąk dowódcy jednostki. Kolejny raz nasze szeregi zasili nowi członkowie, co napawa nas dumą i radością.

Gośćmi honorowymi byli: wicestarosta powiatu oleckiego – Kazimierz Iwanowski, przedstawiciel 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego – mjr Grzegorz Łapiński, przedstawiciel Straży Granicznej – kpt. Dariusz Giełazis, dowódca Sekcji ASG 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego – Paweł Kropiwnicki oraz nauczyciele, rodzice, przyjaciele i uczniowie.

Bezpiecznych wakacji i efektywnego ładowania akumulatorów!

St. sierż. ZS Eliza Mrzilek-Święcka


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Złożyli przyrzeczenie strzeleckie na sztandar

  1. Roko

    Podobny zespół szkół działa na śląsku w niespełna tysięcznej miejscowości warto dla porównania obejrzeć film promocyjny tamtej placówki i wyciągnąć wnioski w jakim miejscu na mapie edukacyjnej znajduje się nasza gmina Gołdap. https://www.youtube.com/watch?v=enSn8wTTuM0

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...