Była to świetna okazja poprawić kondycję

Tradycji stało się zadość i gołdapscy seniorzy spotkali się w „Leśnym Zakątku”, by w sąsiedztwie jeziora wspólnie powitać lato. Gospodyni spotkania, szefowa związku Emerytów i Rencistów, Helena Łukaszewicz wraz z Marią Piątkowską wszystko przygotowały tak, aby każdy czuł się wyjątkowo i by ten wspólnie spędzony czas owocował dobrym samopoczuciem.

 

 

 

 

Tak to oczywiście i działa, ponieważ wszyscy nie mogą doczekać się kolejnego spotkania. Na to spotkanie przybyli również włodarze miasta i powiatu, czyli burmistrz Tomasz Luto (z upominkami w postaci ekologicznych reklamówek z gołdapskim logo) oraz starosta Andrzej Ciołek. Włodarze jak zawsze podziwiają i gratulują naszej grupie ogromnej aktywności, zaangażowania i wzajemnego szacunku.

Już kolejny raz w tym integracyjnym spotkaniu uczestniczyli turyści (małżeństwo) z Poznania, którzy osiągnęli piękny wiek – po 90 lat każde z nich. Męska polowa osobiście kieruje samochodem. Jak widać można być sprawnym i aktywnym w każdym wieku.

Szefowa nie zapomniała o święcie ojców i wszyscy ojcowie otrzymali słodkości. Póżniej uczczono imieniny wszystkich Janów.

Była to świetna okazja poprawić kondycję, więc goście tańczono ochoczo przy muzyce zglośników.

Na zakończenie tradycyjnie, ze śpiewem, puszczono na jezioro wianki, które popłynęly w dal…

Red. CB-B

Powiązane artykuły