Z naszego archiwum: Oni przeszli do legendy

Niedawne, nieoficjalne spotkanie dawnych i obecnych nauczycieli LO dało redakcji pretekst, by przypomnieć kilkoro tych, którzy odeszli i którzy przeszli do legendy nie tylko tej szkoły. Na niektórych zdjęciach w otoczeniu swoich uczniów.

 

 

 

Są to: Marta Sosnowska (historia), Jan Grzymkowski (nauczał chemii i zajęć technicznych), Czesław Burel (dyrektor, uczył też łaciny), Romuald Perkowski (wychowanie fizyczne), Mieczysław Marian Ratasiewicz (geografia, astronomia) i Wacław Rydzewski (matematyka).

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Z naszego archiwum: Oni przeszli do legendy

 1. PIOTER

  dało redakcji pretekst, by przypomnieć kilkoro tych, którzy odeszli i którzy przeszli do legendy nie tylko tej szkoły.NO i kto ?zgaduj zgadula czy tylko dla tych co znają? może by tak opisać kto to i gdzie pracował?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Wojtek

  A może redakcja napisze coś więcej o niedawnym, nieoficjalnym spotkaniu dawnych i obecnych nauczycieli L.O. ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Jeśli nieoficjalne to nie napiszę, ale rację ma jeden z internautów, że we wpisie brakuje informacji o nauczycielach znajdujących się na zdjęciach. Postaramy się niebawem to nadrobić.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. xyz

  Wszyscy Ci ,wymienieni nauczyciele uczyli mnie nie tylko mądrości książkowych ale i życiowych w kolejnych etapach edukacji/Szkoła Podstawowa nr 1 oraz LO/ . Bardzo mile i sympatycznie Wszystkich wspominam.Pozdrawiam.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...