W ten piękny, słoneczny dzień, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji

Jak co roku, 1 czerwca w Baniach Mazurskich odbył się radosny Dzień Dziecka. Do organizacji tegorocznego wydarzenia przyłączyły się: OSP Banie Mazurskie, OSP Grodzisko, Placówka Straży Granicznej w Baniach Mazurskich oraz Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi. 

 

 

 

W ten piękny, słoneczny dzień, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zabawa na „dmuchańcach”, malowanie twarzy, magiczny kolorowy piasek dla najmłodszych, bańki mydlane, pokaz sprzętu i pojazdów straży pożarnej, straży granicznej oraz policji.

Dzieci mogły usiąść za kierownicą aut oraz sprawdzić działanie świetlnych i dźwiękowych sygnałów. Nie zabrakło konkursów sportowych ze strażakami, które w ten upalny dzień miały wiele amatorów. Wszyscy razem wspaniale się bawiliśmy! Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Zapraszamy za rok – na kolejny Dzień Dziecka.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zorganizowania Dnia Dziecka w Baniach Mazurskich. Szczególne podziękowania należą się funkcjonariuszom służb mundurowych oraz wolontariuszom – młodzieży, bez której wspólne zabawy nie były by tak atrakcyjne.

Artykuł przygotowany przy współpracy z klientem: https://zbygniew.pl


Aktualności

Powiązane artykuły