Okradł swoich najbliższych

Gołdapscy policjanci przedstawili zarzut kradzieży 18-latkowi, który okradł swoich najbliższych. Mężczyzna z rodzinnego domu zabrał telewizor i narzędzia elektryczne warte kilka tysięcy złotych. Policjanci odzyskali już część skradzionego mienia. Teraz młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

 

 

 

 

W ubiegłym tygodniu gołdapscy policjanci przyjęli od mieszkańca gminy Gołdap zawiadomienie o kradzieży telewizora i elektronarzędzi. Mężczyzna stracił sprzęt o wartości blisko 3500 zł. W chwili zgłoszenia o te przestępstwo podejrzewał syna.

Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu sprawdzenie wszelkich okoliczności, w jakich doszło do kradzieży. Podjęte przez mundurowych działania bardzo szybko doprowadziły do odzyskania części sprzętu, który został znaleziony w jednym z lombardów na terenie miasta.

18-letni podejrzany w tej sprawie długo nie cieszył się z uzyskanych kradzieżą funduszy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły