Komunikaty o warunkowej przydatności wody w kilku miejscowościach gminy Gołdap

Na stronie PWiK-u znajdziemy informację o tym, że 28 czerwca Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi wydał decyzję o warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego, ze względu na zanieczyszczenie mikrobiologiczne wody spowodowane obecnością bakterii z grupy coli. Dotyczy to miejscowości niżej wymienionych:

 

 

 

– Boćwinka (miejscowości: Boćwinka, Rożyńsk Mały, Rożyńsk Wielki, Boćwiński Młyn, Nowa Boćwinka, Okrasin, Dąbie);
– Kowalki (miejscowości: Kowalki, Dunajek, Grabowo, Gieraliszki, Nasuty, Kamionki, Rudzie, Siedlisko, Wilkasy, Marcinowo, Osowo, Dorsze, Piastowo);
– Pogorzel (miejscowości: Pogorzel, Babki, Żelazki, Dzięgiele, Regiel, Borkowina).

Na przykład woda w Boćwince może być wykorzystywana do celów gospodarczo-sanitarnych. W celach spożywczych powinna być przegotowywana. Szczegóły w załącznikach.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Komunikaty o warunkowej przydatności wody w kilku miejscowościach gminy Gołdap

 1. Wstyd

  Był Cherek to nie było takiego bałaganu i zagrożenia. Luto zrobił prezesem Dzienisa, co jest przykładem lepszym od Nikodema Dyzmy. Niekompetencja, kolesiostwo, bałagan to tylko część z cech rządów Dzienisa. (redakcja usunęła ten fragment mogący naruszać dobra osobiste wymienionej osoby). Tylko prawdziwych fachowców w PWiK coraz mniej. Za to cwaniaków więcej. Co wy zrobicie po wyborach? PUP już czeka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ekonomista

  dokładnie, nowy prezes tylko chodzi za burmistrzem i go klepie,boi sie zeby nie zobaczył burdelu jaki robi , a jak co to się znów przylepi do nowego.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Nowy prezes może za jakiś czas być byłym prezesem, bo jego miejsce może zająć nowy dyrektor!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...