Z Urzędu Miejskiego: Zapraszamy na rajd rowerowy po okolicach Lasu Kumiecie

Zachęcamy do uczestnictwa rajdzie rowerowym – ciekawej formie zajęć sportowych, realizowanych w ramach projektu „Parki Przyjaźni 2”. Ideą zajęć jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych aktywności sportowych.

 

 

 

 

Rajd rozpocznie się w sobotę, 12 maja, o godz. 11:30 w okolicach Mazurskich Tężni Solankowych. Za sprzęt oraz elementy ochronne (kaski, nakolanniki itp.) odpowiadają uczestnicy. Dzieci mogą uczestniczyć w rajdzie jedynie pod ciągła opieką osoby dorosłej. Trasa rajdu obejmie okolice Lasu Kumiecie i zostanie dostosowana do wieku uczestników rajdu. W niedzielę zapraszamy na Bieg Zwycięstwa.

15 maja rusza drugi nabór wniosków na dofinansowanie pomysłów realizacji działań dotyczących profilaktyki uzależnień. Wnioski należy składać w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi do 4 czerwca.

Więcej informacji oraz wzór wniosku opublikowaliśmy na stronie www.goldap.pl

http://bip.goldap.pl/pl/1558/23121/zarzadzenie-nr-115-xii-217-burmistrza-goldapi-z-dnia-29-grudnia-217r-w-sprawie-zasad-ubiegania-sie-o-srodki-finansowe-na-realizacje-zadan-objetych-gminnym-programem-profilaktyki-i-rozwiazywania-problemow-alkoholowych–na-218-r.html


Aktualności

Powiązane artykuły