Wojewódzkie sukcesy uczniów gołdapskiej „Jedynki”

Od lat uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gołdapi odnoszą sukcesy w prestiżowych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Obecny rok nie jest wyjątkiem. Nasi wychowankowie uzyskali znakomite wyniki.

 

 

 

 

Uczeń klasy VI c – Maciej Buńko, po raz drugi zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Z kolei uczennica klasy VII c – Pola Kowalewska (ubiegłoroczna finalistka) została laureatką Konkursu z Języka Polskiego.

Najliczniej nasi uczniowie uczestniczyli w etapie wojewódzkim Konkursu z Języka Angielskiego, w którym uzyskali tytuły finalisty. Są to: Filip Dymkowski z klasy VII d, Diana Kamińska, Pola Kowalewska, Emilia Stankiewicz z klasy VII c i Misha Popadic z klasy VI c. Również finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki został Oskar Piniaga – uczeń klasy VII a.

Nasi podopieczni uczestniczyli w dodatkowych zajęciach, wytrwale zgłębiali tajniki przedmiotów i systematycznie rozwijali swoje zdolności oraz zainteresowania.

Uczniów do wymienionych konkursów przygotowywały nauczycielki: Anna Milewska, Lilla Romaniuk, Marzena Zienda-Pawluczuk i Martyna Gołębicka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wojewódzkie sukcesy uczniów gołdapskiej „Jedynki”

  1. rodzic

    to sukces wszystkich nauczycieli. Ktoś je najpierw nauczył czytać i pisać

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...