Odpowiedzą za kradzież rozbójniczą

Gołdapscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów na terenie miasta. Agresywni „klienci” najpierw zabrali ze sklepowej półki alkohol, a następnie – po szarpaninie z interweniującym ochroniarzem – uciekli zabierając towar ze sobą. Wkrótce zostali zatrzymani przez policjantów. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło przedwczoraj (28.03.2018) około 18:00 w Gołdapi. Do sklepu spożywczego przy jednej z ulic w mieście weszło dwóch mężczyzn, którzy z półki wzięli dwie butelki mocnego alkoholu, które zamiast następnie trafić do sklepowego koszyka, trafiły do ich kieszeni. Mężczyźni wyszli ze sklepu nie płacąc za towar. Za „klientami” wybiegł ochroniarz sklepu, który zauważył kradzież na monitoringu.

Sprawcy nie chcieli oddać skradzionego alkoholu, kilkukrotnie odepchnęli ochroniarza i uciekli się w nieznanym kierunku. Dzięki działaniom gołdapskich policjantów następnego dnia zostali zatrzymani. Okazało się, że to 23- i 32-letni mieszkańcy miasta.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Teraz policjanci będą wnioskować do prokuratora o zastosowanie wobec nich środków zapobiegawczych. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Odpowiedzą za kradzież rozbójniczą

  1. M

    Co za debile :/

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...