Jechała za szybko, zjechała do rowu

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj popołudniu na drodze krajowej nr 65 w Regielach. Kierująca volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i zjechała do przydrożnego rowu.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (11.02) około 15:30. Oficer dyżurnym miejscowej komendy Policji otrzymał informację, że w Regielach gm. Gołdap w rowie leży vw. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 24-letnia kierująca Borą na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta jechała z młodszą o kilka lat pasażerką, na szczęście nic poważne im się nie stało. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym.

 

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Przypominamy – Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii. Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze są trudne, robią się bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne.

Red. KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły