Wyniki kolejnej edycji zawodów „Warmia i Mazury Pływają”

W sobotę, w kolejnej gołdapskiej edycji zawodów „Warmia i Mazury Pływają” wystartowało 66 osób. Niżej podajemy wyniki.

 

 

 

 

 

Dystans 12,5 m (kat. 6 lat i poniżej):

  1. Karolina Roczeń – 00:35:01;
  2. Inga Puchalska – 00:36:24.

Dystans 12,5 m (kat. 6 lat i poniżej) chłopcy:

  1. Maciej Kliniewski – 01:40:83.

Dystans 25 m (kat. 7-9 lat):

  1. Inga Naszkiewicz – 00:19:84;
  2. Ida Wojtas – 00:21:74;
  3. Oliwia Czaplak – 00:29:41;
  4. Laura Kozłowska – 00:31:46;
  5. Pola Malinowska – 00:36:21;
  6. Maria Osińska – 00:36:68;
  7. Andżelika Milewska – 00:39:22.

Dystans 25 m (kat. 7-9 lat) chłopcy:

  1. Karol Nowak – 00:18:49;
  2. Antoni Kisielewski – 00:20:20;
  3. Bartosz Klisz – 00:26:32;
  4. Juliusz Walkiewicz – 00:29:01.

Dystans 25 m (kat. 10-12 lat):

1. Anna Waraksa – 00:17:79;

2. Aurelia Milewska – 00:17:85;

3. Kinga Dmochowska – 00:17:93;

4. Magdalena Kliniewska – 00:18:96;

5. Julia Milanowska – 00:18:98;

6. Antonina Borys – 00:19:25;

7. Agata Roczeń – 00:19:41;

8. Roksana Puchalska – 00:19:60;

9. Zosia Stepanik – 00:20:21;

10. Julia Żynda – 00:21:77;

11. Olivia Popadic – 00:24:78;

12. Oliwia Klimko – 00:29:89;

13. Justyna Ćwik – 00:28:98;

14. Magda Rozmysłowska – 00:35:01;

15. Weronika Laura Brodowska – 00:38:23;

16. Dobrosława Szatbińska – 00:39:45.

Dystans 25 m (kat.10-12 lat) chłopcy:

  1. Jeremi Wojtas – 00:17:39;
  2. Dominik Osiński – 00:20:01;
  3. Oskar Kozłowski – 00:20:14;
  4. Dawid Klisz – 00:21:85;
  5. Oliwier Pietrołaj – 00:22:61;
  6. Damian Trzasko – 00:32:61;
  7. Tomasz Swędrowski – 00:34:06;
  8. Jakub Banach – 00:55:59.

Dystans 50 m (kat. 13-14 lat):

  1. Marta Stepanik – 00:37:83;
  2. Aleksandra Kołodziejczyk – 00:38:78;
  3. Julia Borucińska – 01:12:96;
  4. Anna Słowikowska – 01:25:65.

Dystans 50 m (kat. 13-14 lat) chłopcy:

  1. Filip Kubryń – 00:56:36;
  2. Jakub Boruciński – 01:01:81;
  3. Maciej Rytelewski – 01:06:49;
  4. Radosław Pastuszyński – 01:11:46.

Dystans 50 m (kat. 15-16 lat):

  1. Aleksandra Bernatowicz – 00:53:23.

Dystans 50 m (kat. 15-16 lat) chłopcy:

  1. Janusz Stepanik – 00:30:74;
  2. Jakub Sewioło – 00:32:72;
  3. Dominik Milanowski – 00:32:97;
  4. Kacper Taudul – 00:33:02;
  5. Kacper Zackiewicz – 00:35:87;
  6. Jakub Kliniewski – 00:37:89;
  7. Mateusz Boruciński – 00:46:05;
  8. Bartłomiej Zaborowski – 00:48:17;
  9. Kacper Racis – 01:04:87.

Dystans 50 m (kat. 17-19 lat):

  1. Marta Stepanik – 00:34:72;
  2. Patrycja Osińska – 00:37:63.

Dystans 50 m (kat. 30-39 lat):

  1. Emilia Osińska – 00:45:68.

Dystans 50 m (kat. 20-29 lat) mężczyźni:

  1. Rafał Milewski – 00:31:69.

Dystans 50 m (kat. 30-39 lat) mężczyźni:

  1. Adam Kozłowski – 00:28:28.

Dystans 50 m (kat. 40-49 lat) mężczyźni:

  1. Marek Taudul – 00:32:71;
  2. Tomasz Grudziński – 00:36:49;
  3. Grzegorz Roczeń – 00:46:99.

Dystans 50 m (kat. 50-59 lat) mężczyźni:

  1. Hubert Wojtas – 00:39:41.

Dystans 50 m (kat. 60-69 lat) mężczyźni:

  1. Romuald Taudul – 00:54:18.

Sporządziła: Monika Świerzbin

Powiązane artykuły

Skomentuj