Z Urzędu Miejskiego: Zapraszamy na Mikołajki

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto zaprasza serdecznie na wyjątkową imprezę dla najmłodszych oraz ich rodziców i opiekunów. 9 grudnia na placu Zwycięstwa (park miejski) odbędą się Mikołajki! W programie masa atrakcji: spotkanie z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami, pokazy artystyczne oraz ognisko z kiełbaskami. Rozpoczynamy o 11:00.

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Zapraszamy na Mikołajki

  1. Mariano

    Bedzie okazja podziekowac za te nowe chodniki, wysokie krawęzniki i pozwężane ulice…a ostateczne podziekowanie za to wszystko nastapi za rok przy urnie…

  2. Św. Mikołaj nie lubi Naszej Gołdapi

    Przebudowa chodników która trwa już 9 miesięcy? A końca nie widać! To jest skandal! Prostej inwestycji Luto nie potrafi przeprowadzić. Gdzie ta zmiana na lepsze bo jakoś od ponad 3 lat nie mogę się jej dopatrzeć. Wszystkie inwestycje w mieście są prowadzone za pieniądze, które załatwił Miros i spółka. A co zastanie nowy burmistrz? Bo to że będzie nowy to jestem pewien! Takich jak ja, którzy uwierzyli Lutemu i zagłosowali na niego i zostali perfidnie oszukani jest mnóstwo. Czystki wszędzie gdzie można było, zwalnianie wielu bardzo dobrych fachowców i zastępowanie swoimi miernymi kolesiami. Panie Luto, Mikołaj za rok przyniesie Panu bardzo bolesną rózgę. I kolejny raz przed Panem emigracja do USA (fragment usunięty przez redakcję).