Głosuj na Konkurs wiedzy o rynku pracy 

Głosuj na działanie Konkurs wiedzy o rynku pracy jak „Jeden z dziesięciu” w plebiscycie na najlepsze działania instytucji rynku pracy dla osób młodych!

 

 

 

 

 

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM ogłosiła plebiscyt na stronie facebook.com/maparynkupracy i zaprosiła młode osoby do lajkowania „dobrych” praktyk instytucji rynku pracy.

Wśród 11 praktyk z całego kraju znalazł się Konkurs wiedzy o rynku pracy jak „Jeden z dziesięciu” organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Gołdapi i Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Gołdapi.

W konkursie tym biorą udział uczniowie z dwóch szkół ponadpodstawowych. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy piszą w swoich szkołach test sprawdzający wiedzę o rynku pracy. W drugim etapie bezpośrednia rywalizacja odbywa się na zasadach podobnych do teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Młodzież bawi się i uczy jednocześnie zagadnień związanych z rynkiem pracy.

Praktyka, która otrzyma najwięcej pozytywnych reakcji (lajki i „super”), zostanie laureatem nagrody publiczności.

Zapraszamy do oddawania głosów na praktykę nr 10 Konkurs wiedzy o rynku pracy jak „Jeden z dziesięciu”  pod linkiem https://www.facebook.com/maparynkupracy/posts/139811536667620


Aktualności

Powiązane artykuły