Zapraszamy na koncert charytatywny „Pomocnicy Świętego Mikołaja”

Po raz trzeci Fundacja Pro Sanatio oraz Stowarzyszenie Alternatywa dla Duszy serdecznie zapraszają na kameralny koncert charytatywny pod hasłem „Pomocnicy Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 9 grudnia i rozpocznie o 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Gołdapi. Jak co roku wyjątkowy nastrój wyczaruje dla publiczności Norbert Dawidowski, a występom scenicznym towarzyszyć będzie aukcja charytatywna i słodki poczęstunek.

 

 

 

 

Fundusze pozyskane podczas koncertu pozwolą na przygotowanie prezentów świątecznych dla niepełnosprawnych dzieci z Gołdapi i okolic – podopiecznych Fundacji Pro Sanatio. Bilety – cegiełki w cenie 10 zł są do nabycia w siedzibie Fundacji Pro Sanatio przy ul. Wczasowej 7, w sekretariacie Szkoły Muzycznej, Centrum Informacji Turystycznej przy placu Zwycięstwa w Gołdapi i u wolontariuszy.

Można je będzie również nabyć przed wejściem na koncert. W dalszym ciągu zbierane są również przedmioty na licytację. Zachęcamy do pomagania innym w tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie.

 


Aktualności

Powiązane artykuły