„Walki były bardzo wyrównane, każdy zawodnik, który zwyciężył musiał na to ciężko zapracować”

W sobotę 25 listopada na hali OSiR miała miejsce, już czwarta edycja, gali sportów walki pt. „Gołdap Fight Night „, impreza rozpoczęła się o siedemnastej pojedynkami najmłodszych zawodników gołdapskiej „Husaria” z zawodnikami z klubu Champions Gdańsk. Godzinę później (18.oo) odbyło się oficjalne rozpoczęcie, wraz z przywitaniem gości specjalnych oraz podziękowaniem wszystkim zaangażowanym w pomoc i organizację imprezy.

 

 

Rozegrano 10 pojedynków w których walczyli zawodnicy z Suwałk, Pułtuska, Gdańska, Węgorzewa oraz Gołdapi.

 

Wyniki:

17:00

1. Julia Kożak (Husaria Gołdap) vs Zuzanna Brand (Champions Gdańsk) – zwycięzyła Zuzanna Brand;

2. Aleksandra Kożak (Husaria Gołdap) vs Jakub Nowaczyk (Chamipons Gdańsk) – zwyciężyła Aleksandra.

3. Miłosz Osiński ( Husaria Gołdap) vs Kacper Kwidziński (Champions Gdańsk) – zwyciężył Miłosz;

4. Gracjan Ludtke (Husaria Gołdap) vs Alan Lemańczyk (Champions Gdańsk) – remis.

18:00

 

Rafał Andryszczyk (Gołdap) – Bartosz Dzik (Pułtusk) – 1:2;
Rafał Waraksa (Gołdap) – Rafał Ryszczyk (Węgorzewo) – 3:0;
Adrian Mysiewicz (Gołdap) – Jakub Koletyński (Węgorzewo) – 2:1;
Rafał Zalewski (Pułtusk) – Kuba Dobryń (Suwałki) – 3:0;
Kamil Sakowicz (Gołdap) – Dariusz Bieńskowski (Węgorzewo) – nokaut techniczny;
Patryk Gajda (Gołdap) – Mateusz Sroka (Pułtusk) – poddanie zawodnika;
Damian Bujkowski (Suwałki) – Marcin Strauch (Pułtusk) – nokaut techniczny;
Krzysztof Zdancewicz (Gołdap) – Daniel Mikołaszek (Pułtusk) – poddanie zawodnika;
Maciej Piszczek (Gołdap) – Damian Jabłoński (Pułtusk) – 2:1;
Damian Szafran (Gołdap) – Błażej Godlewski (Pułtusk) – 3:0.

– Uważam, że cała impreza zakończyła się ogromnym sukcesem. Hala po raz już IV była pełna, zabrakło biletów. Ludzie pokazali, że chcą tego i że warto robić takie wydarzenia w naszym mieście – mówi zawodnik i organizator Damian Szafran. – Walki były bardzo wyrównane, każdy zawodnik, który zwyciężył musiał na to ciężko zapracować. Uważam że była to jedna z lepszych gal jakie udało się do tej pory zrobić. Bardzo dużo słyszałem pozytywnych opinii a to cieszy najbardziej. Ogromne podziękowania należą się wszystkim sponsorom, bo to dzięki nim mamy możliwość robienia tak wspaniałych imprez – panu burmistrzowi Gołdapi Tomaszowi Luto (zawsze mamy wielką pomoc i dzięki burmistrzowi jest coraz lepiej), panu pułkownikowi Sławomirowi Kojło za wsparcie w całej organizacji.

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “„Walki były bardzo wyrównane, każdy zawodnik, który zwyciężył musiał na to ciężko zapracować”

 1. Precz z faszyzmem

  W trakcie tej imprezy wydarzyło się coś co mnie przybiło. Zawodnik z Suwałk Damian Bujkowski wychodził do walki przy utworze skinheadowskim, który trącił o faszyzm. Na piersi miał wytatuowaną swargę czyli tzw. swastykę słowiańską. I to wszystko na imprezie masowej otwartej dla ludzi w tym dzieci, w obecności i milczącym przyzwoleniu władz oraz policji, która także była obecna.Brak reakcji ze strony nie tylko organizatorów ale także służb budzi zgrozę. Kiedy kilka lat temu na gali KSW miał walczyć fin lub norweg, który miał tatuaże faszystowskie, organizatorzy kazali mu je zakryć pod rygorem odwołania walki.
  W Gołdapi widać nic się nie stało, ot taki sobie nic nie znaczący epizod. Kiedyś w Austrii też się śmiano z pomysłów i wybryków kiepskiego malarza. Skończyło się to światową pożogą.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Jerzy

  nie byłem na Gali (rodzinny wyjazd poza miasto), ale słyszałem wiele negatywnych opinii o poziomie walk i organizacji imprezy. Nie wiem jaka jest prawda, ale pozytywnych opinii nie słyszałem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Do wszystkich ZAZDROSNYCH Hahah :-)

  Hahah tutaj Jerzy na innym portalu Jarosław a i tak wszyscy wiedza o kogo chodzi i kto pisze te komentarze bo nie może przeżyć ze gala właśnie była bardzo dobra , poziom mega , zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony a organizatorzy to z roku na rok robią coraz lepsze imprezy BARWO HUSARIA !!! BRAWO PANIE BURMISTRZU I BRAWO DAMIAN !!! nie słuchaj i nie czytaj tych głupich komentarzy bo żal ściska 4 litery hahaha odpowiedni ludzie się tym zajmują to i jest efekt . PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ Hahah

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Yeti

  Poziom gali był słaby. To Husaria przyzwyczaiła nas do wysokiego poziomu, więc nie ma co się obruszać, przyzwyczailiśmy się do tego, że dobieracie mocnych i dobrych technicznie zawodników. Znani byliście z tego, że poprzeczkę zawieszacie wysoko, organizacyjnie i sportowo.
  Nikt nie odwraca się od Was a ludzie przedstawiają swoje oczekiwania. My chcemy oglądać zawodników z Husarii, kupować bilety na bardzo dobre widowisko a nie mordobicie jak z wiejskiej dyskoteki. Gdyby nie walka dzieci i Krzysztofa Zdancewicza to byłaby katastrofa.
  A jesteśmy ciekawi czy po wyborach Damian tak samo będzie dziękował i (zwrot usunięty przez redakcję) obecnemu burmistrzowi i czy nie będzie się tego wstydził. Od wazeliny aż było ślisko. A gość się z niego śmieje. Ci blisko burmistrza dobrze wiedzą o czym mowa.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Mirek

  Poziom sportowy gali słabiutki…i się nie podniecajcie że tyle ludzi przychodzi…tylko posłuchajcie co mówią po gali…no i walka ” wieczoru” gdzie mistrz świata przegrywa z jakimś kelnerem w zastępstwie….chociaż sędziowie orzekli inaczej ale co się dziwić wszyscy 3 z Gołdapi…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Anonim

  Aj kultura.Proszę obejrzeć zdjecia z ostatniej sesji,film,otwarcie drogi.Wygląd to nie wszystko.Pozdrawiam.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Pozdrawiam Panią najpiękniejszą.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 7. Anonim

  Kultura osobista to wszystkim sie przyda.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. Jadwiga

  Co tu mowic o poziomie.Proszę zobaczyć,sesje w gminie i powiecie.Co to sie dzieje.Ma ktoś racje trzeba obejrzeć filmy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...