W konkursie wzięło udział 115 trzecioklasistów

26 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się Międzyklasowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II zorganizowany dla klas III. Celem konkursu było poszerzenie i utrwalenie wiadomości o życiu i działalności duszpasterskiej Jana Pawła II, rozwijanie zainteresowań uczniów nauką świętego oraz ukazanie wzoru do naśladowania w osobie Jana Pawła II.

 

 

 

W konkursie wzięło udział 115 trzecioklasistów, podczas eliminacji przeprowadzonych w klasach 18 uczniów z najwyższą ilość punktów przeszła do rundy finałowej. Finał konkursu miał charakter trzech kroków: w pierwszej rundzie uczniowie mieli do wypełnienia test 10 pytań, w drugiej rundzie ułożyć puzzle a w ostatniej odpowiedzieć na wylosowane pytanie . Uczestnicy bardzo chętnie zaangażowali się w rozwiązywanie zadań, wykorzystując przy tym posiadaną wiedzę i umiejętności.

Zmagania uczestników oceniła komisja w składzie: Alicja Falińska wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, ks. Czesław Król – proboszcz Parafii św. Leona i Bonifacego i Monika Wójtowicz – przedstawicielka Rady Rodziców. Po podsumowaniu punktacji przewodniczący komisji ks. Czesław Król ogłosił wyniki:

I miejsce : Inga Naszkiewicz kl. IIIc;

II miejsce: Karol Nowak Kl. IIId, Julia Ornowska Kl. IIId, Kaudia Siwek Kl.III e;

III miejsce: Oskar Kozłowski kl.III a;

IV miejsce: Natalia Krętowska, Lena Murawska, Julia Predko.

Wyróżnienie przyznano Amelii Przekop za zdobycie najwyższej ilości punktów w eliminacjach międzyklasowych.

Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy i nagrody pocieszania .

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez: KARI-DENT – Szałkowska -Siejwa Karina, Radę Rodziców oraz ks. Czesława Króla.

Dziękuję zaangażowanym w pomoc nauczycielom oraz rodzicom.

Organizator konkursu J. Pańczuk

 


Aktualności

Powiązane artykuły