Wystawy cieszą się dużym powodzeniem

Z dużym powodzeniem spotkała się wystawa „Jak przybyłem do Gołdapi” zorganizowana w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza. Ekspozycję zorganizowaną przez Bibliotekę Publiczną oraz Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych obejrzeli nie tylko dorośli i młodzież ale również najmłodsi, nawet trzylatki Oddziału Przedszkolnego „Rekinek”.

 

 

 

 

Natomiast pięciolatki z „Trójki” zapoznawały się z historią Gołdapi oglądając stałą ekspozycję izby regionalnej.

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Wystawy cieszą się dużym powodzeniem

 1. tak

  tylko dzięki p. Ani Falińskiej te muzeum odżyło,ma wiele propozycji, jest pro publico i wogole dla wszystkich i dla dzieciaków do odwiedzenia , tego pan redaktor nie napisał,pozdrawiam i obiektywizmu więcej proszę.gdyby to reklamował ktoś z .mn. lub z tego obozu byłoby wielkie otwarcie i halo, mylę się ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Boszszszsz…:-) Toż ta informacja przyszła do redakcji z zewnątrz, a jeśli jestem obecny to opisuję każde wydarzenie w podobnej tonacji, bez względu na to kto zarządza muzeum. Nie oceniam nikogo na starcie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. ja

  O co chodzi w komentarzu „tak”?
  Może gdyby „tak” napisała go po polsku, byłby bardziej zrozumiały?
  Po polsku – czyli z użyciem znaków diakrytycznych, z poprawną interpunkcją i ortografią, z zachowaniem zasad stylistyki i logiki.
  Zresztą mam wrażenie, że informację o „spotkaniu się z powodzeniem” wystawy pisała ta sama osoba, czyli „tak”.
  Żałosne.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...