Zdobyli 7 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych medali

W sobotę 7 października w Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki ICO pod Patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”, której to ambasadorem jest Jacek Forysiak. Klub Sportowy „Jaćwing Gołdap” sekcja Banie Mazurskie wystawił 10 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.

W turnieju wzięło udział 170 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Zawodnicy Klubu Jaćwing zdobyli 7 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych (w sumie 19) medali. Zawodniczka klubu została przez organizatora wybrana najlepszą zawodniczką turnieju i zdobyła dodatkowo piękny puchar.

Jacek Forysiak trener Kadry Polski PFKB juniorów w light contacie był bardzo zadowolony zarówno z wysokiego poziomu zawodów, jak i poziomu swoich zawodników. Tym bardziej że wielkimi krokami zbliża się największy turniej na świecie – Zunifikowane Mistrzostwa Świata Mieszanych Sztuk Walki we Włoszech, w którym Klub Jaćwing będzie reprezentowało 3 zawodników. Jest to jednocześnie promocja gminy Banie Mazurskie oraz powiatu gołdapskiego.