Uczniowie z SP Pogorzel podziękowali nauczycielom i pracownikom

Z okazji Dnia Edukacji uczniowie naszej szkoły, jak co roku, stanęli na wysokości zadania i przygotowali apel. Tym razem program artystyczny przedstawiły maluchy- klasa II i III pod kierunkiem nauczycielek: Karoliny Dzienis i Doroty Kibitlewskiej. Pomocą służył również Samorząd Uczniowski.

 

 

 

 

Uroczystości towarzyszyły wiersze, piosenki oraz deklaracje najmłodszych, mówiące o ich aspiracjach na przyszłość. Nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły obdarowani zostali ekologicznymi prezentami: pachnącymi, dojrzałymi jabłkami oraz kwiatami wykonanymi z papieru. Rodzice naszych uczniów również dołączyli się do podziękowań i życzeń. Dziękujemy za słodki poczęstunek – wyśmienite ciasta własnego wypieku!

Karolina Dzienis i Dorota Kibitlewska


Aktualności

Powiązane artykuły