Możemy więc zdradzić kilka szczegółów bajki…

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Nadzieja w Lisach zaskakuje mieszkańców swoimi pomysłami. Jak się teraz okazuje powstaje fantastyczna bajka, której autorami są mieszkańcy wsi Lisy i okolic. Warsztaty, podczas których tworzymy swoją opowieść trwają już kilka tygodni, lecz to jeszcze nie koniec. Cały czas nanosimy jeszcze poprawki w tekście i powstają nowe ilustracje do naszej książeczki.

 

 

 

Możemy więc zdradzić kilka szczegółów bajki… Miejscem akcji będzie Królestwo Lisy, zaś w większości scen będzie mieszał chytry Lis szpieg, którym w przedstawieniu będzie Patrycja Aniołowska. Ważne role, które się znajdą w bajce to Para Królewska i książęta, którzy wyruszą w podróż po Królestwie w poszukiwaniu żon.

Nie obędzie się rówenież bez zwierząt, które będą wprowadzały dobre rady dla księciuniów. Więcej szczegółów już nie będziemy ujawniać, bo kto będzie czekał na premierę?

Najważniejsze, że wszyscy zaangażowani mają wiele pomysłów i cały czas dyskutujemy nad ich realizacją. Chcąc pokazać wszystkim, że nie próżnujemy, pokazujemy zdjęcia z realizacji tego działania, gdyż przewidujemy jeszcze kilka tygodni pracy przy tworzeniu opowieści. Toteż ciąg dalszy nastąpi niebawem.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Banie Mazurskie i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

#dzialajlokalnie

 

Powiązane artykuły